Ukeplan

Denne ukeplanen viser oversikt over faste aktiviteter som er planlagt på banene våre.
Den er bygd opp slik at dersom det ikke står noe oppført i kalenderen på et tidspunkt, så er alle banene ledige. Ligger det inne en oppføring, betyr det at én av banene er opptatt. Dersom det er to oppføringer, er to av banene opptatt osv.

Hard court-banene er markert med blått i kalenderen, mens grusbanene har en rødaktig farge. 

Eksempel:

Her er begge banene opptatt fra 14 til kl 17.
Begge banene er ledige fra 17-18.
Én bane er ledig 18-19
Begge banene er opptatt fra 19-20

Book time her

Avbestill time her

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fre 14 Mai
kl 08:00 - 10:00
Jente aktiv
Fre 14 Mai
kl 11:00 - 12:00
Tor Norderhaug - 1 time
Fre 14 Mai
kl 13:00 - 14:00
Morten Barås Bye - 1 time
Fre 14 Mai
kl 13:00 - 14:00
Thomas Smordalen - 1 time
Fre 14 Mai
kl 14:00 - 15:00
Lasse Sigurd Ødegård - 1 time
Fre 14 Mai
kl 15:00 - 16:00
Ritchie Cavander-Cole - 1 time
Fre 14 Mai
kl 15:00 - 16:00
Svein Frølich Braathen - 1 time
Fre 14 Mai
kl 16:00 - 17:00
Christina Brouwers - 1 time
Fre 14 Mai
kl 16:00 - 17:00
Robert Bruno Baumann - 1 time
Fre 14 Mai
kl 16:00 - 17:00
Dag Sandham - 1 time
Fre 14 Mai
kl 16:00 - 18:00
Tennisskolen
Fre 14 Mai
kl 17:00 - 18:00
Andreas van den Heuvel - 1 time
Fre 14 Mai
kl 17:00 - 18:00
Reidar Lund - 1 time
Fre 14 Mai
kl 18:00 - 19:00
Christian Bevolden Andersen - 1 time
Fre 14 Mai
kl 18:00 - 19:00
Mona Wold - 1 time
Fre 14 Mai
kl 18:00 - 19:00
Ritchie Cavander-Cole - 1 time
Fre 14 Mai
kl 19:00 - 20:00
Robert Bruno Baumann - 1 time
Lør 15 Mai
kl 10:00 - 11:00
Jørgen Myhre - 1 time
Lør 15 Mai
kl 11:00 - 12:00
Celin Myhre - 1 time
Lør 15 Mai
kl 13:00 - 14:00
Ufuk Alper - 1 time
Lør 15 Mai
kl 13:00 - 14:00
Martin Taxt - 1 time
Lør 15 Mai
kl 14:00 - 15:00
Jacob Alexander Skari - 1 time
Lør 15 Mai
kl 15:00 - 16:00
Sara Møller - 1 time
Lør 15 Mai
kl 16:00 - 17:00
Andreas van den Heuvel - 1 time
Lør 15 Mai
kl 19:00 - 20:00
Edgar Bruun - 1 time
Søn 16 Mai
kl 12:00 - 13:00
Ljan 2 lagtrening
Søn 16 Mai
kl 12:00 - 13:00
Ljan 2 lagtrening
Søn 16 Mai
kl 13:00 - 14:00
Peder Mittet - 1 time
Søn 16 Mai
kl 13:00 - 14:00
William Børresen Mittet - 1 time
Man 17 Mai
kl 14:30 - 17:30
Tennisskolen
Man 17 Mai
kl 15:00 - 20:00
Tennisskolen
Tir 18 Mai
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Tir 18 Mai
kl 14:00 - 16:00
Tennisskolen
Tir 18 Mai
kl 16:00 - 17:00
Johannes Kronen Sømme - 1 time
Tir 18 Mai
kl 17:00 - 18:00
Knut Harald Resen-Fellie - 1 time
Ons 19 Mai
kl 16:00 - 18:00
Aktiv grupper
Ons 19 Mai
kl 16:00 - 19:00
Aktiv grupper
Ons 19 Mai
kl 17:00 - 18:00
Othilie Hisdal Baldjili - 1 time
Bestiller for ansatt Krogsveen.
Tor 20 Mai
kl 11:00 - 12:00
Eirik Tveiten - 1 time
Tor 20 Mai
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 20 Mai
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 20 Mai
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Tor 20 Mai
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
Tor 20 Mai
kl 16:00 - 18:00
aktiv gruppe
Fre 21 Mai
kl 16:00 - 18:00
Tennisskolen
Lør 22 Mai
kl 12:00 - 13:00
Simen Evensen Breen - 1 time
Man 24 Mai
kl 14:30 - 17:30
Tennisskolen
Man 24 Mai
kl 15:00 - 20:00
Tennisskolen
Tir 25 Mai
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Tir 25 Mai
kl 14:00 - 16:00
Tennisskolen
Ons 26 Mai
kl 16:00 - 19:00
Aktiv grupper
Ons 26 Mai
kl 16:00 - 18:00
Aktiv grupper
Tor 27 Mai
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 27 Mai
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 27 Mai
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Tor 27 Mai
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
Tor 27 Mai
kl 16:00 - 18:00
aktiv gruppe
Fre 28 Mai
kl 16:00 - 18:00
Tennisskolen
Man 31 Mai
kl 14:30 - 17:30
Tennisskolen
Man 31 Mai
kl 15:00 - 20:00
Tennisskolen
Tir 1 Jun
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Tir 1 Jun
kl 14:00 - 16:00
Tennisskolen
Ons 2 Jun
kl 16:00 - 18:00
Aktiv grupper
Ons 2 Jun
kl 16:00 - 19:00
Aktiv grupper
Tor 3 Jun
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 3 Jun
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 3 Jun
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Tor 3 Jun
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
Tor 3 Jun
kl 16:00 - 18:00
aktiv gruppe
Fre 4 Jun
kl 16:00 - 18:00
Tennisskolen
Man 7 Jun
kl 14:30 - 17:30
Tennisskolen
Man 7 Jun
kl 15:00 - 20:00
Tennisskolen
Tir 8 Jun
kl 14:00 - 16:00
Tennisskolen
Tir 8 Jun
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Ons 9 Jun
kl 16:00 - 19:00
Aktiv grupper
Ons 9 Jun
kl 16:00 - 18:00
Aktiv grupper
Tor 10 Jun
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 10 Jun
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 10 Jun
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Tor 10 Jun
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
Tor 10 Jun
kl 16:00 - 18:00
aktiv gruppe
Fre 11 Jun
kl 16:00 - 18:00
Tennisskolen
Man 14 Jun
kl 14:30 - 17:30
Tennisskolen
Man 14 Jun
kl 15:00 - 20:00
Tennisskolen
Tir 15 Jun
kl 14:00 - 16:00
Tennisskolen
Tir 15 Jun
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Ons 16 Jun
kl 16:00 - 19:00
Aktiv grupper
Ons 16 Jun
kl 16:00 - 18:00
Aktiv grupper
Tor 17 Jun
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 17 Jun
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 17 Jun
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Tor 17 Jun
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
Tor 17 Jun
kl 16:00 - 18:00
aktiv gruppe
Fre 18 Jun
kl 16:00 - 18:00
Tennisskolen
Man 21 Jun
kl 14:30 - 17:30
Tennisskolen
Man 21 Jun
kl 15:00 - 20:00
Tennisskolen
Tir 22 Jun
kl 14:00 - 16:00
Tennisskolen
Tir 22 Jun
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Ons 23 Jun
kl 16:00 - 19:00
Aktiv grupper
Ons 23 Jun
kl 16:00 - 18:00
Aktiv grupper
Tor 24 Jun
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 24 Jun
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 24 Jun
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Tor 24 Jun
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
Tor 24 Jun
kl 16:00 - 18:00
aktiv gruppe
Fre 25 Jun
kl 16:00 - 18:00
Tennisskolen
Man 28 Jun
kl 14:30 - 17:30
Tennisskolen
Man 28 Jun
kl 15:00 - 20:00
Tennisskolen
Tir 29 Jun
kl 14:00 - 16:00
Tennisskolen
Tir 29 Jun
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Ons 30 Jun
kl 16:00 - 19:00
Aktiv grupper
Ons 30 Jun
kl 16:00 - 18:00
Aktiv grupper
Tor 1 Jul
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 1 Jul
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 1 Jul
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
Tor 1 Jul
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Tor 1 Jul
kl 16:00 - 18:00
aktiv gruppe
Fre 2 Jul
kl 16:00 - 18:00
Tennisskolen
Man 5 Jul
kl 14:30 - 17:30
Tennisskolen
Man 5 Jul
kl 15:00 - 20:00
Tennisskolen
Tir 6 Jul
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Tir 6 Jul
kl 14:00 - 16:00
Tennisskolen
Tor 8 Jul
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 8 Jul
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 8 Jul
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
Tor 8 Jul
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Fre 9 Jul
kl 16:00 - 18:00
Tennisskolen
Tor 15 Jul
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 15 Jul
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 22 Jul
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 22 Jul
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 29 Jul
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 29 Jul
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 5 Aug
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 5 Aug
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tor 11 Feb
kl 22:30 - 23:00
Elisabeth og Lily
Bane 1 (hard court)  
Gunnar ansvarlig spill 14 til 15 og fra 17 til 19   Les mer  
Ons 16 Des 2020
kl 14:00 - 19:00
Nordstrand tennisklubb
  Les mer  
Ons 16 Des 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Ons 16 Des 2020
kl 08:00 - 10:00
Elisabeth og Celin
  Les mer  
Tir 15 Des 2020
kl 22:00 - 23:00
Karl Henrik Bredvold - 1 time
Spill ca. Kl. 20.00-20.40 med William B, 9 år   Les mer  
Tir 15 Des 2020
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
  Les mer  
Tir 15 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
  Les mer  
Tir 15 Des 2020
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
  Les mer  
Tir 15 Des 2020
kl 19:00 - 20:00
Erlend Angelfoss
  Les mer  
Tir 15 Des 2020
kl 18:00 - 20:00
Elisabeth og Celin
  Les mer  
Tir 15 Des 2020
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Tir 15 Des 2020
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tir 15 Des 2020
kl 14:30 - 17:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tir 15 Des 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Man 14 Des 2020
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
  Les mer  
Man 14 Des 2020
kl 21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
  Les mer  
Man 14 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
  Les mer  
Man 14 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
Anita Wahtne
  Les mer  
Man 14 Des 2020
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Man 14 Des 2020
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Man 14 Des 2020
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
  Les mer  
Man 14 Des 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Søn 13 Des 2020
kl 10:00 - 13:00
Tennisskolen
  Les mer  
Søn 13 Des 2020
kl 10:00 - 13:00
Tennisskolen
  Les mer  
Fre 11 Des 2020
kl 19:00 - 20:00
Voksenkurs
  Les mer  
Fre 11 Des 2020
kl 18:00 - 19:00
Sinisa
  Les mer  
Fre 11 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
Ungdom
  Les mer  
Fre 11 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Fre 11 Des 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Tor 10 Des 2020
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
  Les mer  
Tor 10 Des 2020
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
  Les mer  
Tor 10 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
  Les mer  
Tor 10 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
  Les mer  
Tor 10 Des 2020
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Tor 10 Des 2020
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tor 10 Des 2020
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tor 10 Des 2020
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
  Les mer  
Tor 10 Des 2020
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
  Les mer  
Tor 10 Des 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Ons 9 Des 2020
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
  Les mer  
Ons 9 Des 2020
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
  Les mer  
Ons 9 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
  Les mer  
Ons 9 Des 2020
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
  Les mer  
Ons 9 Des 2020
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Ons 9 Des 2020
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
  Les mer  
Ons 9 Des 2020
kl 14:00 - 19:00
Nordstrand tennisklubb
  Les mer  
Ons 9 Des 2020
kl 14:00 - 18:00
Nordstrand tennisklubb
  Les mer  
Ons 9 Des 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
  Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
  Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
  Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 19:00 - 20:00
Erlend Angelfoss
  Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 19:00 - 20:30
Lily trening
Trening med Celin de spiller fra kl. 19.00   Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 19:00 - 20:30
Sanne trening med Elisabeth
Elisabeth trener for Sanne   Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 14:30 - 17:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tir 8 Des 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Man 7 Des 2020
kl 21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
  Les mer  
Man 7 Des 2020
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
  Les mer  
Man 7 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
  Les mer  
Man 7 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
Anita Wahtne
  Les mer  
Man 7 Des 2020
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Man 7 Des 2020
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Man 7 Des 2020
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
  Les mer  
Man 7 Des 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Søn 6 Des 2020
kl 18:00 - 20:00
Jacob trenes av Knut Harald
  Les mer  
Søn 6 Des 2020
kl 14:00 - 15:00
Karl Henrik Bredvold - 1 time
Sparring med William og Alexander   Les mer  
Lør 5 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
Karl Henrik Bredvold - 1 time
Sparring med William, 9 år   Les mer  
Fre 4 Des 2020
kl 19:00 - 20:00
Voksenkurs
  Les mer  
Fre 4 Des 2020
kl 19:00 - 20:00
Karl Henrik Bredvold - 1 time
Sparring med William B, 9 år   Les mer  
Fre 4 Des 2020
kl 18:00 - 19:00
Sinisa
  Les mer  
Fre 4 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
Ungdom
  Les mer  
Fre 4 Des 2020
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Fre 4 Des 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Tor 3 Des 2020
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
  Les mer  
Tor 3 Des 2020
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
  Les mer  
Tor 3 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
  Les mer  
Tor 3 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
  Les mer  
Tor 3 Des 2020
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Tor 3 Des 2020
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tor 3 Des 2020
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tor 3 Des 2020
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
  Les mer  
Tor 3 Des 2020
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
  Les mer  
Tor 3 Des 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Ons 2 Des 2020
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
  Les mer  
Ons 2 Des 2020
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
  Les mer  
Ons 2 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
  Les mer  
Ons 2 Des 2020
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Ons 2 Des 2020
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
  Les mer  
Ons 2 Des 2020
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
  Les mer  
Ons 2 Des 2020
kl 14:00 - 19:00
Nordstrand tennisklubb
  Les mer  
Ons 2 Des 2020
kl 14:00 - 18:00
Nordstrand tennisklubb
  Les mer  
Ons 2 Des 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Tir 1 Des 2020
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
  Les mer  
Tir 1 Des 2020
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
  Les mer  
Tir 1 Des 2020
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
  Les mer  
Tir 1 Des 2020
kl 19:00 - 20:00
Erlend Angelfoss
  Les mer  
Tir 1 Des 2020
kl 19:00 - 20:30
Trening jenter u12
Lily trening i regi av LTK, Celin trener, Sanne…   Les mer  
Tir 1 Des 2020
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Tir 1 Des 2020
kl 14:30 - 17:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tir 1 Des 2020
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tir 1 Des 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Man 30 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
  Les mer  
Man 30 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
  Les mer  
Man 30 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
  Les mer  
Man 30 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Anita Wahtne
  Les mer  
Man 30 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Man 30 Nov 2020
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Man 30 Nov 2020
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
  Les mer  
Man 30 Nov 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Søn 29 Nov 2020
kl 12:00 - 13:00
Grønn ball
Bane 1 (hard court)  
Trening for de som spiller med Grønn ball…   Les mer  
Søn 29 Nov 2020
kl 11:00 - 12:00
Orange Gruppe
Bane 1 (hard court)  
Trening for de som spiller med orange ball i…   Les mer  
Søn 29 Nov 2020
kl 10:00 - 11:00
Rød gruppe
Bane 1 (hard court)   Tennis  
Trening for de som spiller med rød ball…   Les mer  
Søn 29 Nov 2020
kl 10:00 - 14:00
Tennisskolen
  Les mer  
Søn 29 Nov 2020
kl 10:00 - 14:00
Tennisskolen
  Les mer  
Lør 28 Nov 2020
kl 12:00 - 13:00
Jarle Kvalsund - 1 time
Rengjøring   Les mer  
Lør 28 Nov 2020
kl 12:00 - 13:00
Jarle Kvalsund - 1 time
Rengjøring   Les mer  
Fre 27 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
Voksenkurs
  Les mer  
Fre 27 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Sinisa
  Les mer  
Fre 27 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Ungdom
  Les mer  
Fre 27 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Fre 27 Nov 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Tor 26 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
  Les mer  
Tor 26 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
  Les mer  
Tor 26 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
  Les mer  
Tor 26 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
  Les mer  
Tor 26 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Tor 26 Nov 2020
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tor 26 Nov 2020
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tor 26 Nov 2020
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
  Les mer  
Tor 26 Nov 2020
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
  Les mer  
Tor 26 Nov 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Ons 25 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
  Les mer  
Ons 25 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
  Les mer  
Ons 25 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
  Les mer  
Ons 25 Nov 2020
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Ons 25 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
  Les mer  
Ons 25 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
  Les mer  
Ons 25 Nov 2020
kl 14:00 - 18:00
Nordstrand tennisklubb
  Les mer  
Ons 25 Nov 2020
kl 14:00 - 19:00
Nordstrand tennisklubb
  Les mer  
Ons 25 Nov 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Tir 24 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
  Les mer  
Tir 24 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
  Les mer  
Tir 24 Nov 2020
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
  Les mer  
Tir 24 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
Erlend Angelfoss
  Les mer  
Tir 24 Nov 2020
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Tir 24 Nov 2020
kl 14:30 - 17:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tir 24 Nov 2020
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tir 24 Nov 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Man 23 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
  Les mer  
Man 23 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
  Les mer  
Man 23 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Anita Wahtne
  Les mer  
Man 23 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
  Les mer  
Man 23 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Man 23 Nov 2020
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
  Les mer  
Man 23 Nov 2020
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Man 23 Nov 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Søn 22 Nov 2020
kl 14:00 - 19:00
Trening i regi av Gunnar
Lily, Hermine, Jacob, Kristian, Elisabeth og…   Les mer  
Fre 20 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
Voksenkurs
  Les mer  
Fre 20 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Sinisa
  Les mer  
Fre 20 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Ungdom
  Les mer  
Fre 20 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Fre 20 Nov 2020
kl 16:00 - 17:00
Tor Henrik Kronen Sømme - 1 time
  Les mer  
Fre 20 Nov 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Tor 19 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
  Les mer  
Tor 19 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
  Les mer  
Tor 19 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
  Les mer  
Tor 19 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
  Les mer  
Tor 19 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Tor 19 Nov 2020
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tor 19 Nov 2020
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tor 19 Nov 2020
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
  Les mer  
Tor 19 Nov 2020
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
  Les mer  
Tor 19 Nov 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Ons 18 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
  Les mer  
Ons 18 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
  Les mer  
Ons 18 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
  Les mer  
Ons 18 Nov 2020
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Ons 18 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
  Les mer  
Ons 18 Nov 2020
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
  Les mer  
Ons 18 Nov 2020
kl 14:00 - 18:00
Nordstrand tennisklubb
  Les mer  
Ons 18 Nov 2020
kl 14:00 - 19:00
Nordstrand tennisklubb
  Les mer  
Ons 18 Nov 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Tir 17 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
  Les mer  
Tir 17 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
  Les mer  
Tir 17 Nov 2020
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
  Les mer  
Tir 17 Nov 2020
kl 19:00 - 20:00
Erlend Angelfoss
  Les mer  
Tir 17 Nov 2020
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Tir 17 Nov 2020
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tir 17 Nov 2020
kl 14:30 - 17:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tir 17 Nov 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Man 16 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
  Les mer  
Man 16 Nov 2020
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
  Les mer  
Man 16 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
  Les mer  
Man 16 Nov 2020
kl 20:00 - 21:00
Anita Wahtne
  Les mer  
Man 16 Nov 2020
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Man 16 Nov 2020
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
  Les mer  
Man 16 Nov 2020
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Man 16 Nov 2020
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline