Ukeplan

Denne ukeplanen viser oversikt over faste aktiviteter som er planlagt på banene våre.
Den er bygd opp slik at dersom det ikke står noe oppført i kalenderen på et tidspunkt, så er alle banene ledige. Ligger det inne en oppføring, betyr det at én av banene er opptatt. Dersom det er to oppføringer, er to av banene opptatt osv.

Hard court-banene er markert med blått i kalenderen, mens grusbanene har en rødaktig farge. 

Eksempel:

Her er begge banene opptatt fra 14 til kl 17.
Begge banene er ledige fra 17-18.
Én bane er ledig 18-19
Begge banene er opptatt fra 19-20

Book time her

Avbestill time her

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tor 24 Sep
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
 
Tor 24 Sep
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
 
Tor 24 Sep
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
 
Tor 24 Sep
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
 
Fre 25 Sep
kl 08:00 - 09:00
Alexander Skari - 1 time
 
Fre 25 Sep
kl 13:00 - 14:00
Christina Brouwers - 1 time
 
Fre 25 Sep
kl 14:00 - 15:00
Svein F. Braathen - 1 time
 
Fre 25 Sep
kl 15:00 - 16:00
Gunnar Birkevold
 
Fre 25 Sep
kl 16:00 - 17:00
Celin M
 
Fre 25 Sep
kl 16:00 - 17:00
Johannes - 1 time
 
Fre 25 Sep
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya tennisklubb
 
Fre 25 Sep
kl 18:00 - 19:00
Anastasia - 1 time
 
Fre 25 Sep
kl 19:00 - 20:00
Karl Henrik Bredvold - 1 time
 
Fre 25 Sep
kl 19:00 - 20:00
Lars Erling Pfister - 1 time
 
Fre 25 Sep
kl 20:00 - 21:00
Jarle Kvalsund - 1 time
 
Lør 26 Sep
kl 12:00 - 13:00
Svein F. Braathen - 1 time
 
Lør 26 Sep
kl 12:00 - 13:00
Vanja Stadheim - 1 time
 
Lør 26 Sep
kl 13:00 - 14:00
Anastasia - 1 time
 
Lør 26 Sep
kl 16:00 - 17:00
Jørgen Karthum Hansen - 1 time
 
Lør 26 Sep
kl 17:00 - 18:00
William Alexander Karthum Hansen - 1 time
 
Søn 27 Sep
kl 12:00 - 13:00
Turid Mette Nilsen - 1 time
 
Søn 27 Sep
kl 21:00 - 22:00
Reidar - 1 time
 
Man 28 Sep
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Man 28 Sep
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
 
Man 28 Sep
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
 
Man 28 Sep
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
 
Man 28 Sep
kl 20:00 - 21:00
Anita Wahtne
 
Man 28 Sep
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
 
Man 28 Sep
kl 21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
 
Man 28 Sep
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
 
Tir 29 Sep
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tir 29 Sep
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
 
Tir 29 Sep
kl 14:30 - 17:00
Tennisskolen
 
Tir 29 Sep
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
 
Tir 29 Sep
kl 19:00 - 20:00
Erlend Angelfoss
 
Tir 29 Sep
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
 
Tir 29 Sep
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
 
Tir 29 Sep
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
 
Ons 30 Sep
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Ons 30 Sep
kl 14:00 - 18:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 30 Sep
kl 14:00 - 19:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 30 Sep
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
 
Ons 30 Sep
kl 18:00 - 19:00
Øyvind Fossholt - 1 time
 
Ons 30 Sep
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
 
Ons 30 Sep
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya tennisklubb
 
Ons 30 Sep
kl 20:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
 
Ons 30 Sep
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
 
Ons 30 Sep
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
 
Tor 1 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tor 1 Okt
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
 
Tor 1 Okt
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
 
Tor 1 Okt
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
 
Tor 1 Okt
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
 
Tor 1 Okt
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
 
Tor 1 Okt
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
 
Tor 1 Okt
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
 
Fre 2 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Fre 2 Okt
kl 14:00 - 15:00
Svein F. Braathen - 1 time
 
Fre 2 Okt
kl 17:00 - 18:00
Filip Simic - 1 time
  familiemedlemskap
Fre 2 Okt
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya tennisklubb
 
Søn 4 Okt
kl 11:00 - 12:00
Luca Aasbø - 1 time
 
Man 5 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Man 5 Okt
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
 
Man 5 Okt
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
 
Man 5 Okt
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
 
Man 5 Okt
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
 
Man 5 Okt
kl 20:00 - 21:00
Anita Wahtne
 
Man 5 Okt
kl 21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
 
Man 5 Okt
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
 
Tir 6 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tir 6 Okt
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
 
Tir 6 Okt
kl 14:30 - 17:00
Tennisskolen
 
Tir 6 Okt
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
 
Tir 6 Okt
kl 19:00 - 20:00
Erlend Angelfoss
 
Tir 6 Okt
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
 
Tir 6 Okt
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
 
Tir 6 Okt
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
 
Ons 7 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Ons 7 Okt
kl 14:00 - 18:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 7 Okt
kl 14:00 - 19:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 7 Okt
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
 
Ons 7 Okt
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya tennisklubb
 
Ons 7 Okt
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
 
Ons 7 Okt
kl 20:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
 
Ons 7 Okt
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
 
Ons 7 Okt
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
 
Tor 8 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tor 8 Okt
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
 
Tor 8 Okt
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
 
Tor 8 Okt
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
 
Tor 8 Okt
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
 
Tor 8 Okt
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
 
Tor 8 Okt
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
 
Tor 8 Okt
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
 
Fre 9 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Fre 9 Okt
kl 16:00 - 17:00
Johannes KS - 1 time
 
Fre 9 Okt
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya tennisklubb
 
Lør 10 Okt
kl 09:00 - 19:00
Next Ztep
  Camp Regionen
Lør 10 Okt
kl 09:00 - 19:00
Next Ztep Camp
 
Søn 11 Okt
kl 09:00 - 18:00
Next Ztep Camp
 
Søn 11 Okt
kl 09:00 - 18:00
Next Ztep Camp
 
Man 12 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Man 12 Okt
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
 
Man 12 Okt
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
 
Man 12 Okt
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
 
Man 12 Okt
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
 
Man 12 Okt
kl 20:00 - 21:00
Anita Wahtne
 
Man 12 Okt
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
 
Man 12 Okt
kl 21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
 
Tir 13 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tir 13 Okt
kl 14:30 - 17:00
Tennisskolen
 
Tir 13 Okt
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
 
Tir 13 Okt
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
 
Tir 13 Okt
kl 19:00 - 20:00
Erlend Angelfoss
 
Tir 13 Okt
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
 
Tir 13 Okt
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
 
Tir 13 Okt
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
 
Ons 14 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Ons 14 Okt
kl 14:00 - 18:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 14 Okt
kl 14:00 - 19:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 14 Okt
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
 
Ons 14 Okt
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya tennisklubb
 
Ons 14 Okt
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
 
Ons 14 Okt
kl 20:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
 
Ons 14 Okt
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
 
Ons 14 Okt
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
 
Tor 15 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tor 15 Okt
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
 
Tor 15 Okt
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
 
Tor 15 Okt
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
 
Tor 15 Okt
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
 
Tor 15 Okt
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
 
Tor 15 Okt
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
 
Tor 15 Okt
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
 
Fre 16 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Fre 16 Okt
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya tennisklubb
 
Man 19 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Man 19 Okt
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
 
Man 19 Okt
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
 
Man 19 Okt
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
 
Man 19 Okt
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
 
Man 19 Okt
kl 20:00 - 21:00
Anita Wahtne
 
Man 19 Okt
kl 21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
 
Man 19 Okt
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
 
Tir 20 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tir 20 Okt
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
 
Tir 20 Okt
kl 14:30 - 17:00
Tennisskolen
 
Tir 20 Okt
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
 
Tir 20 Okt
kl 19:00 - 20:00
Erlend Angelfoss
 
Tir 20 Okt
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
 
Tir 20 Okt
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
 
Tir 20 Okt
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
 
Ons 21 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Ons 21 Okt
kl 14:00 - 18:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 21 Okt
kl 14:00 - 19:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 21 Okt
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
 
Ons 21 Okt
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya tennisklubb
 
Ons 21 Okt
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
 
Ons 21 Okt
kl 20:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
 
Ons 21 Okt
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
 
Ons 21 Okt
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
 
Tor 22 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tor 22 Okt
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
 
Tor 22 Okt
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
 
Tor 22 Okt
kl 18:00 - 19:00
1 time - Celin Myhre
 
Tor 22 Okt
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
 
Tor 22 Okt
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
 
Tor 22 Okt
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
 
Tor 22 Okt
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
 
Tor 22 Okt
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
 
Fre 23 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Fre 23 Okt
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya tennisklubb
 
Man 26 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Man 26 Okt
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
 
Man 26 Okt
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
 
Man 26 Okt
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
 
Man 26 Okt
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
 
Man 26 Okt
kl 20:00 - 21:00
Anita Wahtne
 
Man 26 Okt
kl 21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
 
Man 26 Okt
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
 
Tir 27 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tir 27 Okt
kl 14:30 - 17:00
Tennisskolen
 
Tir 27 Okt
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
 
Tir 27 Okt
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
 
Tir 27 Okt
kl 19:00 - 20:00
Erlend Angelfoss
 
Tir 27 Okt
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
 
Tir 27 Okt
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
 
Tir 27 Okt
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
 
Ons 28 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Ons 28 Okt
kl 14:00 - 18:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 28 Okt
kl 14:00 - 19:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 28 Okt
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
 
Ons 28 Okt
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya tennisklubb
 
Ons 28 Okt
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
 
Ons 28 Okt
kl 20:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
 
Ons 28 Okt
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
 
Ons 28 Okt
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
 
Tor 29 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tor 29 Okt
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
 
Tor 29 Okt
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fre 18 Sep
kl 16:00 - 20:30
Dugnad
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 20 Aug
kl 17:00 - 20:00
Voksencamp
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 20 Aug
kl 17:00 - 20:00
Voksencamp
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 19 Aug
kl 17:00 - 20:00
Voksencamp
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 19 Aug
kl 17:00 - 20:00
Voksencamp
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 18 Aug
kl 17:00 - 20:00
Voksencamp
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 18 Aug
kl 17:00 - 20:00
Voksencamp
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 17 Aug
kl 17:00 - 20:00
Voksencamp
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 17 Aug
kl 17:00 - 20:00
Voksencamp
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 19:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør 9 Mai
kl 11:00 - 12:00
Dugnad
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Tir 14 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Alexander Skari
$item.username  
  Les mer  
Tir 14 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Nina Harloff
$item.username  
Anine og Nils   Les mer  
Tir 14 Apr
kl 10:00 - 11:00
1 time - Alexander Skari
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 21:00 - 22:00
Karl H. Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 20:00 - 21:00
Ulvøya/Wathne
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Nina Harloff
$item.username  
Anine og Nils   Les mer  
Man 13 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Martin Wettre
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Andreas van den Heuvel
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Reidar
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 16:00 - 17:00
Alexander Skari
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Kim Huynh
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Knut Harald Resen-Fellie
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 14:00 - 16:00
1 time - Jente aktiv
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 14:00 - 15:00
1 time - Celin Myhre
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 14:00 - 15:00
1 time - H Mathias Løvlie
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 13:00 - 14:00
1 time - Lasse Ødegård
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 13:00 - 14:00
1 time - H Mathias Løvlie
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Theo
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Edgar
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 10:00 - 11:00
1 time - Alexander Skari
$item.username  
  Les mer  
Man 13 Apr
kl 08:00 - 09:00
1 time - Lars Erling Pfister
$item.username  
med Kristian Pfister   Les mer  
Søn 12 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Nina Harloff
$item.username  
Erik   Les mer  
Søn 12 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Jarle Kvalsund
$item.username  
Med Einar   Les mer  
Søn 12 Apr
kl 19:00 - 20:00
Ernst Borge
$item.username  
  Les mer  
Søn 12 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Erling
$item.username  
Etter avtale med Gunnar   Les mer  
Søn 12 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Lars Erling Pfister
$item.username  
  Les mer  
Søn 12 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Martin Wettre
$item.username  
  Les mer  
Søn 12 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Alexander Skari
$item.username  
  Les mer  
Søn 12 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Peder mittet
$item.username  
  Les mer  
Søn 12 Apr
kl 12:00 - 16:00
Fikse grunnlinjene og nett
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn 12 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Søn 12 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Nina Harloff
$item.username  
Anine, Eilif   Les mer  
Søn 12 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Lasse Ødegård
$item.username  
  Les mer  
Søn 12 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Lasse Ødegård
$item.username  
  Les mer  
Søn 12 Apr
kl 10:00 - 11:00
Sette opp nett
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn 12 Apr
kl 10:00 - 11:00
1 time - Andreas van den Heuvel
$item.username  
  Les mer  
Lør 11 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Kim Huynh
$item.username  
  Les mer  
Lør 11 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Reidar
$item.username  
Robert og Reidar   Les mer  
Lør 11 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - eilif harloff
$item.username  
Anine . Nils og Erik   Les mer  
Lør 11 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Jarle Kvalsund
$item.username  
Med Einar   Les mer  
Lør 11 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Peder mittet
$item.username  
  Les mer  
Lør 11 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Lars Erling Pfister
$item.username  
Med Kristian Jan Pfister   Les mer  
Lør 11 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Martin Wettre
$item.username  
  Les mer  
Lør 11 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Lør 11 Apr
kl 14:00 - 15:00
1 time - Elisabeth
$item.username  
  Les mer  
Lør 11 Apr
kl 13:00 - 14:00
1 time - Gunnar
$item.username  
  Les mer  
Lør 11 Apr
kl 13:00 - 14:00
1 time - Celin Myhre
$item.username  
Sanne   Les mer  
Lør 11 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Alexander Skari
$item.username  
  Les mer  
Lør 11 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Lør 11 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Lasse Ødegård
$item.username  
  Les mer  
Lør 11 Apr
kl 10:00 - 11:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Lør 11 Apr
kl 09:00 - 10:00
1 time - Renhold
$item.username  
  Les mer  
Lør 11 Apr
kl 09:00 - 10:00
1 time - Renhold
$item.username  
  Les mer  
Lør 11 Apr
kl 08:00 - 09:00
1 time - Renhold
$item.username  
  Les mer  
Lør 11 Apr
kl 08:00 - 09:00
1 time - Renhold
$item.username  
  Les mer  
Fre 10 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Niclas
$item.username  
Niclas+amin   Les mer  
Fre 10 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - eilif harloff
$item.username  
  Les mer  
Fre 10 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Peder mittet
$item.username  
  Les mer  
Fre 10 Apr
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya Tennisklubb
$item.username  
  Les mer  
Fre 10 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Lars Erling Pfister
$item.username  
  Les mer  
Fre 10 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Lars Erling Pfister
$item.username  
Lars og Kristian Pfister   Les mer  
Fre 10 Apr
kl 13:00 - 14:00
1 time - Alexander Skari
$item.username  
  Les mer  
Fre 10 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Fre 10 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Thomas Smordalen
$item.username  
Etter avtale med Gunnar   Les mer  
Fre 10 Apr
kl 10:00 - 11:00
1 time - Andreas van den Heuvel
$item.username  
  Les mer  
Fre 10 Apr
kl 10:00 - 11:00
1 time - Celin Myhre
$item.username  
Celin og Torbjørn   Les mer  
Fre 10 Apr
kl 09:00 - 10:00
1 time - Knut Harald Resen-Fellie
$item.username  
  Les mer  
Fre 10 Apr
kl 08:00 - 09:00
1 time - Renhold
$item.username  
  Les mer  
Fre 10 Apr
kl 08:00 - 09:00
1 time - Renhold
$item.username  
  Les mer  
Fre 10 Apr
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
$item.username  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
$item.username  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
$item.username  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
$item.username  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
$item.username  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Peder mittet
$item.username  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Martin Wettre
$item.username  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya Tennisklubb
$item.username  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Thomas Smordalen
$item.username  
Etter avtale med Gunnar   Les mer  
Tor 9 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Peder mittet
$item.username  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 14:00 - 15:00
1 time - Alexander Skari
$item.username  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 13:00 - 14:00
1 time - Alexander Skari
$item.username  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - eilif harloff
$item.username  
Anine , Nils Erik   Les mer  
Tor 9 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Gunnar
$item.username  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 10:00 - 11:00
1 time - Andreas van den Heuvel
$item.username  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 09:00 - 10:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
$item.username  
  Les mer  
Tor 9 Apr
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
$item.username  
  Les mer  
Ons 8 Apr
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
$item.username  
  Les mer  
Ons 8 Apr
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
$item.username  
  Les mer  
Ons 8 Apr
kl 20:00 - 21:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Ons 8 Apr
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya Tennisklubb
$item.username  
  Les mer  
Ons 8 Apr
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
$item.username  
  Les mer  
Ons 8 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Line Børseth
$item.username  
  Les mer  
Ons 8 Apr
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
$item.username  
  Les mer  
Ons 8 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Peder mittet
$item.username  
  Les mer  
Ons 8 Apr
kl 17:00 - 18:00
Steinar Aasen
$item.username  
  Les mer  
Ons 8 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Alexander Skari
$item.username  
  Les mer  
Ons 8 Apr
kl 14:00 - 15:00
1 time - Elisabeth Birkevold
$item.username  
Gunnar og Elisabeth   Les mer  
Ons 8 Apr
kl 13:00 - 14:00
1 time - Celin Myhre
$item.username  
Celin+Torbjørn   Les mer  
Ons 8 Apr
kl 13:00 - 14:00
1 time - Gunnar
$item.username  
Lily og Gunnar   Les mer  
Ons 8 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Ons 8 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - eilif harloff
$item.username  
Erik, Anine og Nils   Les mer  
Ons 8 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Alexander Skari
$item.username  
  Les mer  
Ons 8 Apr
kl 08:00 - 09:00
1 time - Knut Harald Resen-Fellie
$item.username  
Serving   Les mer  
Ons 8 Apr
kl 08:00 - 09:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Tir 7 Apr
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
$item.username  
  Les mer  
Tir 7 Apr
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
$item.username  
  Les mer  
Tir 7 Apr
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
$item.username  
  Les mer  
Tir 7 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Alexander Skari
$item.username  
  Les mer  
Tir 7 Apr
kl 19:00 - 20:00
Tore Heiberg
$item.username  
  Les mer  
Tir 7 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Thomas Smordalen
$item.username  
Etter avtale med Gunnar   Les mer  
Tir 7 Apr
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
$item.username  
  Les mer  
Tir 7 Apr
kl 13:00 - 14:00
1 time - Celin Myhre
$item.username  
Celin og Stella   Les mer  
Tir 7 Apr
kl 13:00 - 14:00
1 time - Gunnar
$item.username  
Gunnar, Elisabeth og Lily   Les mer  
Tir 7 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Tennis aktiv
$item.username  
Gunnar, Elisabeth og Lily   Les mer  
Tir 7 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Tir 7 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Peder mittet
$item.username  
  Les mer  
Tir 7 Apr
kl 10:00 - 11:00
1 time - Alexander Skari
$item.username  
  Les mer  
Tir 7 Apr
kl 09:00 - 10:00
1 time - Lasse Ødegård
$item.username  
  Les mer  
Tir 7 Apr
kl 08:00 - 09:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 21:00 - 22:00
Karl H. Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
$item.username  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
$item.username  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 20:00 - 21:00
Ulvøya/Wathne
$item.username  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Jarle Kvalsund
$item.username  
Booket for Snorre Helvik og Ngoc Nguyen. Ref…   Les mer  
Man 6 Apr
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
$item.username  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Tennis glede
$item.username  
Gunnar, Elisabeth og Lily   Les mer  
Man 6 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Peder mittet
$item.username  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Tennis aktiv
$item.username  
Gunnar, Elisabeth og Lily   Les mer  
Man 6 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Celin Myhre
$item.username  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 09:00 - 10:00
1 time - Lasse Ødegård
$item.username  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 08:00 - 09:00
1 time - Knut Harald Resen-Fellie
$item.username  
  Les mer  
Man 6 Apr
kl 08:00 - 09:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Søn 5 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Alexander Skari
$item.username  
  Les mer  
Søn 5 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Tennis aktiv
$item.username  
Gunnar, Elisabeth og Lily   Les mer  
Søn 5 Apr
kl 19:00 - 20:00
Ernst Borge
$item.username  
  Les mer  
Søn 5 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Celin Myhre
$item.username  
Torbjørn, Celin og Sanne   Les mer  
Søn 5 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Tennis aktiv
$item.username  
Gunnar, Elisabeth og Lily   Les mer  
Søn 5 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - eilif harloff
$item.username  
Eilif, Erik , Anine og Nils Harloff   Les mer  
Søn 5 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Line Børseth
$item.username  
  Les mer  
Søn 5 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Martin Wettre
$item.username  
  Les mer  
Søn 5 Apr
kl 14:00 - 15:00
1 time - Tor Henrik Kronen Sømme
$item.username  
Familien Kronen Sømme   Les mer  
Søn 5 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Søn 5 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Søn 5 Apr
kl 09:00 - 10:00
1 time - Peder mittet
$item.username  
  Les mer  
Lør 4 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Tennis aktiv
$item.username  
  Les mer  
Lør 4 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Celin Myhre
$item.username  
  Les mer  
Lør 4 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Lør 4 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Tennis aktiv
$item.username  
  Les mer  
Lør 4 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Fre 3 Apr
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya Tennisklubb
$item.username  
  Les mer  
Fre 3 Apr
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
$item.username  
  Les mer  
Tor 2 Apr
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
$item.username  
  Les mer  
Tor 2 Apr
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
$item.username  
  Les mer  
Tor 2 Apr
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
$item.username  
  Les mer  
Tor 2 Apr
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
$item.username  
  Les mer  
Tor 2 Apr
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya Tennisklubb
$item.username  
  Les mer  
Tor 2 Apr
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
$item.username  
  Les mer  
Tor 2 Apr
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
$item.username  
  Les mer  
Ons 1 Apr
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
$item.username  
  Les mer  
Ons 1 Apr
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
$item.username  
  Les mer  
Ons 1 Apr
kl 20:00 - 21:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Ons 1 Apr
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya Tennisklubb
$item.username  
  Les mer  
Ons 1 Apr
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
$item.username  
  Les mer  
Ons 1 Apr
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
$item.username  
  Les mer  
Ons 1 Apr
kl 17:00 - 18:00
Steinar Aasen
$item.username  
  Les mer  
Tir 31 Mar
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
$item.username  
  Les mer  
Tir 31 Mar
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
$item.username  
  Les mer  
Tir 31 Mar
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
$item.username  
  Les mer  
Tir 31 Mar
kl 19:00 - 20:00
Tore Heiberg
$item.username  
  Les mer  
Tir 31 Mar
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
$item.username  
  Les mer  
Man 30 Mar
kl 21:00 - 22:00
Karl H. Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Man 30 Mar
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
$item.username  
  Les mer  
Man 30 Mar
kl 20:00 - 21:00
Ulvøya/Wathne
$item.username  
  Les mer  
Man 30 Mar
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
$item.username  
  Les mer  
Man 30 Mar
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
$item.username  
  Les mer  
Søn 29 Mar
kl 19:00 - 20:00
Ernst Borge
$item.username  
  Les mer  
Søn 29 Mar
kl 10:00 - 11:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Søn 29 Mar
kl 10:00 - 11:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Søn 29 Mar
kl 09:00 - 10:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Fre 27 Mar
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya Tennisklubb
$item.username  
  Les mer  
Fre 27 Mar
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Levert avIdrettenOnline