Ukeplan

Denne ukeplanen viser oversikt over faste aktiviteter som er planlagt på banene våre.
Den er bygd opp slik at dersom det ikke står noe oppført i kalenderen på et tidspunkt, så er alle banene ledige. Ligger det inne en oppføring, betyr det at én av banene er opptatt. Dersom det er to oppføringer, er to av banene opptatt osv.

Hard court-banene er markert med blått i kalenderen, mens grusbanene har en rødaktig farge. 

Eksempel:

Her er begge banene opptatt fra 14 til kl 17.
Begge banene er ledige fra 17-18.
Én bane er ledig 18-19
Begge banene er opptatt fra 19-20

Book time her

Avbestill time her

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir 3 Aug
kl 17:00 - 18:00
Christina Brouwers - 1 time
Tir 3 Aug
kl 17:00 - 18:00
Jacob Alexander Skari - 1 time
Tir 3 Aug
kl 17:00 - 18:00
Sondre Nerland - 1 time
Tir 3 Aug
kl 17:00 - 18:00
Christopher Frøseth Amundsen - 1 time
Tir 3 Aug
kl 18:00 - 19:00
Alexander Skari - 1 time
Tir 3 Aug
kl 18:00 - 19:00
Lars Erling Pfister - 1 time
Tir 3 Aug
kl 18:00 - 19:00
Christer Teigen - 1 time
Tir 3 Aug
kl 18:00 - 19:00
Dag Sandham - 1 time
Tir 3 Aug
kl 19:00 - 20:00
Turid Mette Nilsen - 1 time
Tir 3 Aug
kl 19:00 - 20:00
Helene Eng - 1 time
Tir 3 Aug
kl 19:00 - 20:00
Tuva Breen - 1 time
Tir 3 Aug
kl 19:00 - 20:00
Ørjan Jakobsen - 1 time
Tir 3 Aug
kl 20:00 - 21:00
Peder Mittet - 1 time
Tir 3 Aug
kl 20:00 - 21:00
Theodor Alexander Eikeri - 1 time
Tir 3 Aug
kl 20:00 - 21:00
Reidar Lund - 1 time
Tir 3 Aug
kl 20:00 - 21:00
Ørjan Jakobsen - 1 time
Tir 3 Aug
kl 21:00 - 22:00
Kari Tamara Nore - 1 time
Ons 4 Aug
kl 08:00 - 12:00
Nordstrand tennisklubb
Ons 4 Aug
kl 08:00 - 09:00
NTK
Ons 4 Aug
kl 09:00 - 13:00
Nordstrand tennisklubb
Ons 4 Aug
kl 11:00 - 12:00
Mille Langaas - 1 time
Ons 4 Aug
kl 11:00 - 12:00
Johannes Kronen Sømme - 1 time
Ons 4 Aug
kl 12:00 - 13:00
Mille Langaas - 1 time
Ons 4 Aug
kl 12:00 - 13:00
Simen Evensen Breen - 1 time
Ons 4 Aug
kl 13:00 - 14:00
Dag Sandham - 1 time
Ons 4 Aug
kl 13:00 - 14:00
Jacob Alexander Skari - 1 time
Ons 4 Aug
kl 14:00 - 15:00
William Letnes Bredvold - 1 time
Ons 4 Aug
kl 14:00 - 15:00
Arild Sundal - 1 time
Ons 4 Aug
kl 14:00 - 15:00
Inger Sissel Flem Longva Birkevold - 1 time
Ons 4 Aug
kl 15:00 - 16:00
Christopher Frøseth Amundsen - 1 time
Ons 4 Aug
kl 15:00 - 16:00
Karl Henrik Bredvold - 1 time
Ons 4 Aug
kl 15:00 - 16:00
Inger Sissel Flem Longva Birkevold - 1 time
Ons 4 Aug
kl 15:00 - 16:00
Sarah Sunniva Furu Møller - 1 time
Ons 4 Aug
kl 16:00 - 17:00
Robert Bruno Baumann - 1 time
Ons 4 Aug
kl 16:00 - 17:00
Inger Sissel Flem Longva Birkevold - 1 time
Ons 4 Aug
kl 16:00 - 17:00
Christopher Frøseth Amundsen - 1 time
Ons 4 Aug
kl 16:00 - 17:00
Kim Trong Huynh - 1 time
Ons 4 Aug
kl 17:00 - 18:00
Christopher Frøseth Amundsen - 1 time
Ons 4 Aug
kl 17:00 - 18:00
Marius Damsleth - 1 time
Ons 4 Aug
kl 17:00 - 18:00
Peder Mittet - 1 time
Ons 4 Aug
kl 18:00 - 19:00
Ljan tennis Herman J etter avtale med Gunnar
Ons 4 Aug
kl 18:00 - 19:00
Marius Damsleth - 1 time
Ons 4 Aug
kl 19:00 - 20:00
Marius Damsleth - 1 time
Ons 4 Aug
kl 20:00 - 21:00
Morten Barås Bye - 1 time
Ons 4 Aug
kl 20:00 - 21:00
Theodor Alexander Eikeri - 1 time
Tor 5 Aug
kl 08:00 - 12:00
Nordstrand tennisklubb
Tor 5 Aug
kl 09:00 - 13:00
Nordstrand tennisklubb
Tor 5 Aug
kl 10:00 - 11:00
Mille Langaas - 1 time
Tor 5 Aug
kl 11:00 - 12:00
Mille Langaas - 1 time
Tor 5 Aug
kl 12:00 - 13:00
Arild Sundal - 1 time
Tor 5 Aug
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 5 Aug
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
Tor 5 Aug
kl 15:00 - 16:00
Johan Niclas Lanneteg - 1 time
Tor 5 Aug
kl 15:00 - 16:00
Turid Mette Nilsen - 1 time
Tor 5 Aug
kl 16:00 - 18:00
Melanie avtalt med Gunnar
Tor 5 Aug
kl 16:00 - 17:00
Lasse Ødegård - 1 time
Tor 5 Aug
kl 19:00 - 20:00
Tuva Breen - 1 time
Tor 5 Aug
kl 20:00 - 21:00
Reidar Lund - 1 time
Fre 6 Aug
kl 08:00 - 12:00
Nordstrand tennisklubb
Fre 6 Aug
kl 09:00 - 13:00
Nordstrand tennisklubb
Fre 6 Aug
kl 12:00 - 13:00
Arild Sundal - 1 time
Fre 6 Aug
kl 15:00 - 16:00
Lasse Ødegård - 1 time
Fre 6 Aug
kl 19:00 - 20:00
Tuva Breen - 1 time
Lør 7 Aug
kl 09:00 - 10:00
Ljan damelag
Lør 7 Aug
kl 09:00 - 10:00
Ljan damelag
Lør 7 Aug
kl 10:00 - 13:00
Nordstrand tennisklubb
Lør 7 Aug
kl 10:00 - 12:00
Nordstrand tennisklubb
Lør 7 Aug
kl 12:00 - 13:00
Henrik Hammersland - 1 time
Lør 7 Aug
kl 13:00 - 14:00
Henrik Hammersland - 1 time
Lør 7 Aug
kl 13:00 - 14:00
Tuva Breen - 1 time
Søn 8 Aug
kl 08:00 - 12:00
Nordstrand tennisklubb
Søn 8 Aug
kl 09:00 - 13:00
Nordstrand tennisklubb
Tir 10 Aug
kl 21:00 - 22:00
Peter Power - 1 time
Lør 14 Aug
kl 09:00 - 10:00
Ljan damelag
Lør 14 Aug
kl 09:00 - 10:00
Ljan damelag
Søn 15 Aug
kl 10:00 - 11:00
Christine Flaa - 1 time
Man 16 Aug
kl 16:00 - 21:00
Ljan damer lagkamp
Man 16 Aug
kl 16:00 - 21:00
Ljan damer lagkamp
Man 16 Aug
kl 18:00 - 21:00
Ljan damer lagkamp
Man 16 Aug
kl 18:00 - 21:00
Ljan damer lagkamp
Lør 21 Aug
kl 09:00 - 10:00
Ljan damelag
Lør 21 Aug
kl 09:00 - 10:00
Ljan damelag
Søn 22 Aug
kl 11:30 - 16:00
Ljan 3 lagkamp
Søn 22 Aug
kl 11:30 - 17:00
Ljan 3 lagkamp
Søn 22 Aug
kl 13:00 - 16:00
Ljan 3 lagkamp
Søn 22 Aug
kl 13:00 - 16:00
Ljan 3 lagkamp
Man 23 Aug
kl 16:30 - 21:00
Ljan damer lagkamp
Man 23 Aug
kl 16:30 - 21:00
Ljan damer lagkamp
Man 23 Aug
kl 18:00 - 21:00
Ljan damer lagkamp
Man 23 Aug
kl 18:00 - 21:00
Ljan damer lagkamp
Lør 28 Aug
kl 09:00 - 10:00
Ljan damelag
Lør 28 Aug
kl 09:00 - 10:00
Ljan damelag
Lør 28 Aug
kl 11:30 - 17:00
Ljan 2 lagkamp
Lør 28 Aug
kl 11:30 - 17:00
Ljan 2 lagkamp
Lør 28 Aug
kl 13:00 - 16:00
Ljan 2 lagkamp
Lør 28 Aug
kl 13:00 - 16:00
Ljan 2 lagkamp
Søn 29 Aug
kl 11:30 - 17:00
Ljan damer lagkamp
Søn 29 Aug
kl 11:30 - 17:00
Ljan damer lagkamp
Søn 29 Aug
kl 13:00 - 17:00
Ljan damer lagkamp
Søn 29 Aug
kl 13:00 - 17:00
Ljan damer lagkamp
Man 30 Aug
kl 17:00 - 19:00
Veteranlagkamp
Man 30 Aug
kl 17:00 - 19:00
Veteranlagkamp
Man 30 Aug
kl 18:00 - 19:00
Veteranlagkamp
Man 30 Aug
kl 18:00 - 19:00
Veteranlagkamp
Lør 4 Sep
kl 09:00 - 10:00
Ljan damelag
Lør 4 Sep
kl 09:00 - 10:00
Ljan damelag
Lør 4 Sep
kl 11:30 - 17:00
Ljan 2 lagkamp
Lør 4 Sep
kl 11:30 - 17:00
Ljan 2 lagkamp
Lør 4 Sep
kl 13:00 - 16:00
Ljan 2 lagkamp
Lør 4 Sep
kl 13:00 - 16:00
Ljan 2 lagkamp
Søn 5 Sep
kl 11:30 - 17:00
Ljan 2 lagkamp
Søn 5 Sep
kl 11:30 - 17:00
Ljan 2 lagkamp
Søn 5 Sep
kl 13:00 - 16:00
Ljan 2 lagkamp
Søn 5 Sep
kl 13:00 - 16:00
Ljan 2 lagkamp
Lør 11 Sep
kl 09:00 - 10:00
Ljan damelag
Lør 11 Sep
kl 09:00 - 10:00
Ljan damelag
Lør 11 Sep
kl 11:30 - 16:00
Ljan 3 lagkamp
Lør 11 Sep
kl 11:30 - 16:00
Ljan 3 lagkamp
Lør 11 Sep
kl 13:00 - 16:00
Ljan 3 lagkamp
Lør 11 Sep
kl 13:00 - 16:00
Ljan 3 lagkamp
Søn 12 Sep
kl 11:30 - 16:00
Ljan 3 lagkamp
Søn 12 Sep
kl 11:30 - 16:00
Ljan 3 lagkamp
Søn 12 Sep
kl 13:00 - 16:00
Ljan 3 lagkamp
Søn 12 Sep
kl 13:00 - 16:00
Ljan 3 lagkamp
Lør 18 Sep
kl 09:00 - 10:00
Ljan damelag
Lør 18 Sep
kl 09:00 - 10:00
Ljan damelag
Lør 25 Sep
kl 09:00 - 10:00
Ljan damelag
Lør 25 Sep
kl 09:00 - 10:00
Ljan damelag
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 22 Jun
kl 16:00 - 18:00
Lasse og Niclas
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Tor 4 Mar
kl 22:30 - 23:00
Jente aktiv spiller fra kl. 18 til 20
Gunnar ansvarlig Lily og Hermine   Les mer  
Tor 4 Mar
kl 22:00 - 22:30
Jente aktiv spiller fra kl. 18 til 20
Gunnar ansvarlig Elisabeth og Sara   Les mer  
Tor 4 Mar
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
  Les mer  
Tor 4 Mar
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
  Les mer  
Tor 4 Mar
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
  Les mer  
Tor 4 Mar
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
  Les mer  
Tor 4 Mar
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Tor 4 Mar
kl 18:00 - 20:00
Tennisaktiv
Elisabeth og Sara   Les mer  
Tor 4 Mar
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tor 4 Mar
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tor 4 Mar
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
  Les mer  
Tor 4 Mar
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
  Les mer  
Tor 4 Mar
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 20:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 14:00 - 18:00
Nordstrand tennisklubb
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 14:00 - 19:00
Nordstrand tennisklubb
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Ons 3 Mar
kl 07:00 - 08:00
Elisabeth
Knut Harald   Les mer  
Tir 2 Mar
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 19:00 - 20:00
Erlend Angelfoss
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 14:30 - 17:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tir 2 Mar
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 20:00 - 21:00
Anita Wahtne
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Man 1 Mar
kl 07:00 - 08:00
Elisabeth
Knut Harald   Les mer  
Søn 28 Feb
kl 16:00 - 17:00
Peder Mittet - 1 time
William   Les mer  
Fre 26 Feb
kl 19:00 - 20:00
Voksenkurs
  Les mer  
Fre 26 Feb
kl 18:00 - 19:00
Sinisa
  Les mer  
Fre 26 Feb
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Fre 26 Feb
kl 17:00 - 18:00
Ungdom
  Les mer  
Fre 26 Feb
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Fre 26 Feb
kl 07:00 - 08:00
Elisabeth
Knut Harald   Les mer  
Tor 25 Feb
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
  Les mer  
Tor 25 Feb
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 20:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 14:00 - 19:00
Nordstrand tennisklubb
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 14:00 - 18:00
Nordstrand tennisklubb
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 10:00 - 11:00
Filip Simic - 1 time
  Les mer  
Ons 24 Feb
kl 07:00 - 08:00
Elisabeth
Knut Harald   Les mer  
Tir 23 Feb
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 19:00 - 20:00
Erlend Angelfoss
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 14:30 - 17:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 13:00 - 14:00
Dag Sandham - 1 time
  Les mer  
Tir 23 Feb
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 20:00 - 21:00
Anita Wahtne
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Man 22 Feb
kl 07:00 - 08:00
Elisabeth
Knut Harald   Les mer  
Søn 21 Feb
kl 14:00 - 15:00
Dag Sandham - 1 time
  Les mer  
Lør 20 Feb
kl 12:00 - 13:00
Peder Mittet - 1 time
William   Les mer  
Fre 19 Feb
kl 19:00 - 20:00
Voksenkurs
  Les mer  
Fre 19 Feb
kl 18:00 - 19:00
Sinisa
  Les mer  
Fre 19 Feb
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Fre 19 Feb
kl 17:00 - 18:00
Ungdom
  Les mer  
Fre 19 Feb
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Fre 19 Feb
kl 07:00 - 08:00
Elisabeth
Knut Harald   Les mer  
Tor 18 Feb
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
  Les mer  
Tor 18 Feb
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 20:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 14:00 - 19:00
Nordstrand tennisklubb
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 14:00 - 18:00
Nordstrand tennisklubb
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Ons 17 Feb
kl 07:00 - 08:00
Elisabeth
Knut Harald   Les mer  
Tir 16 Feb
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 19:00 - 20:00
Erlend Angelfoss
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 14:30 - 17:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tir 16 Feb
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 20:00 - 21:00
Anita Wahtne
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Man 15 Feb
kl 07:00 - 08:00
Elisabeth
Knut Harald   Les mer  
Søn 14 Feb
kl 16:00 - 17:00
Peder Mittet - 1 time
William   Les mer  
Søn 14 Feb
kl 13:00 - 15:00
Elisabeth og Celin
Gunnar ansvarlig   Les mer  
Lør 13 Feb
kl 16:00 - 17:30
Elisabeth
Knut Harald ansvarlig   Les mer  
Lør 13 Feb
kl 15:00 - 16:00
Peder Mittet - 1 time
William   Les mer  
Lør 13 Feb
kl 10:30 - 12:00
Elisabeth
Gunnar ansvarlig   Les mer  
Fre 12 Feb
kl 19:00 - 20:00
Voksenkurs
  Les mer  
Fre 12 Feb
kl 18:00 - 19:00
Sinisa
  Les mer  
Fre 12 Feb
kl 17:00 - 18:00
Ungdom
  Les mer  
Fre 12 Feb
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Fre 12 Feb
kl 16:00 - 17:00
Tor Henrik Kronen Sømme - 1 time
Tennistime for Johannes Kronen SømmeTrener Sinisa…   Les mer  
Fre 12 Feb
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Fre 12 Feb
kl 07:00 - 08:00
Elisabeth
Knut Harald ansvarlig   Les mer  
Tor 11 Feb
kl 22:30 - 23:00
Elisabeth og Lily
Bane 1 (hard court)  
Gunnar ansvarlig spill 14 til 15 og fra 17 til 19   Les mer  
Tor 11 Feb
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 12:00 - 13:00
Ljan menighetsbarnehage
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Tor 11 Feb
kl 09:00 - 10:00
Peder Mittet - 1 time
m William   Les mer  
Ons 10 Feb
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 20:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 14:00 - 19:00
Nordstrand tennisklubb
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 14:00 - 18:00
Nordstrand tennisklubb
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Ons 10 Feb
kl 07:00 - 08:00
Elisabeth
Knut Harald ansvalig   Les mer  
Tir 9 Feb
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 19:00 - 20:00
Erlend Angelfoss
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 14:30 - 17:00
Tennisskolen
  Les mer  
Tir 9 Feb
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 20:00 - 21:00
Anita Wahtne
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Man 8 Feb
kl 07:00 - 08:00
Elisabeth
Knut Harald ansvarlig   Les mer  
Søn 7 Feb
kl 18:30 - 21:00
Celin og Elisabeth organisert av LTK
trener Gunnar   Les mer  
Søn 7 Feb
kl 16:00 - 17:00
Peder Mittet - 1 time
William   Les mer  
Lør 6 Feb
kl 19:00 - 20:00
Nina Goro Lærum Harloff - 1 time
Eilif   Les mer  
Lør 6 Feb
kl 15:00 - 16:00
Peder Mittet - 1 time
William   Les mer  
Fre 5 Feb
kl 22:00 - 23:00
Peder Mittet - 1 time
Med william, tidligere hvis ledig   Les mer  
Fre 5 Feb
kl 19:00 - 20:00
Voksenkurs
  Les mer  
Fre 5 Feb
kl 18:00 - 19:00
Sinisa
  Les mer  
Fre 5 Feb
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya tennisklubb
  Les mer  
Fre 5 Feb
kl 17:00 - 18:00
Ungdom
  Les mer  
Fre 5 Feb
kl 16:00 - 17:00
Tor Henrik Kronen Sømme - 1 time
  Les mer  
Fre 5 Feb
kl 16:00 - 17:00
Gunnar Birkevold - 1 time
  Les mer  
Fre 5 Feb
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
  Les mer  
Tor 4 Feb
kl 22:00 - 23:00
Peder Mittet - 1 time
Time med William kl 16-17 (da det ikke er…   Les mer  
Tor 4 Feb
kl 22:00 - 23:00
Elisabeth og Lily
Gunnar Ansvarlig fra klubben spiller fra 15.30   Les mer  
Tor 4 Feb
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
  Les mer  
Tor 4 Feb
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
  Les mer  
Tor 4 Feb
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline