Ukeplan

Denne ukeplanen viser oversikt over faste aktiviteter som er planlagt på banene våre.
Den er bygd opp slik at dersom det ikke står noe oppført i kalenderen på et tidspunkt, så er alle banene ledige. Ligger det inne en oppføring, betyr det at én av banene er opptatt. Dersom det er to oppføringer, er to av banene opptatt osv.

Hard court-banene er markert med blått i kalenderen, mens grusbanene har en rødaktig farge. 

Eksempel:

Her er begge banene opptatt fra 14 til kl 17.
Begge banene er ledige fra 17-18.
Én bane er ledig 18-19
Begge banene er opptatt fra 19-20

Book time her

Avbestill time her


Dato Navn
Fre. 2. des
16:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Fre. 2. des
18:00 - 19:00
Gunnar Birkevold - 1 time
Bane 4 (hard court)  
Lør. 3. des
09:00 - 10:00
Jarle Kvalsund - 1 time
Bane 1 (hard court)  
Lør. 3. des
10:00 - 11:00
Cecilie Sogn Nergård - 1 time
Bane 1 (hard court)  
Søn. 4. des
08:00 - 19:00
Tenniskids. Red Tour
Bane 4 (hard court)  
Søn. 4. des
08:00 - 19:00
Tenniskids. Red Tour
Bane 1 (hard court)  
Søn. 4. des
19:00 - 20:00
Åse Rasmussen
Bane 1 (hard court)  
Søn. 4. des
19:00 - 20:00
Turid Mette Nilsen - 1 time
Bane 4 (hard court)  
Søn. 4. des
20:00 - 21:00
Snorre Hellevik
Bane 4 (hard court)  
Man. 5. des
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Man. 5. des
14:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Man. 5. des
19:00 - 20:00
Tore Heiberg
Bane 4 (hard court)  
Man. 5. des
20:00 - 21:00
Anita Wahte
Bane 4 (hard court)  
Man. 5. des
20:00 - 21:00
Turid Mette Nilsen
Bane 1 (hard court)  
Man. 5. des
21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
Bane 1 (hard court)  
Man. 5. des
21:00 - 22:00
Peder Mittet.
Bane 4 (hard court)  
Tir. 6. des
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tir. 6. des
17:00 - 20:00
Abilsø
Bane 4 (hard court)  
Tir. 6. des
20:00 - 21:00
Stein Bye
Bane 1 (hard court)  
Tir. 6. des
20:00 - 21:00
Hall Torgersen
Bane 4 (hard court)  
Tir. 6. des
21:00 - 22:00
Reidar Lund
Bane 4 (hard court)  
Tir. 6. des
21:00 - 22:00
Marius Damsleth
Bane 1 (hard court)  
Ons. 7. des
15:00 - 20:00
Nordstrand Tennis
Bane 1 (hard court)  
Ons. 7. des
15:00 - 20:00
Nordstrand Tennis
Bane 4 (hard court)  
Ons. 7. des
20:00 - 21:00
Ljan tennisklubb
Bane 1 (hard court)  
Ons. 7. des
20:00 - 21:00
Ørnulf Daler
Bane 4 (hard court)  
Ons. 7. des
21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
Bane 1 (hard court)  
Ons. 7. des
21:00 - 22:00
Torstein Jystad
Bane 4 (hard court)  
Tor. 8. des
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tor. 8. des
14:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Tor. 8. des
19:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
Bane 4 (hard court)  
Tor. 8. des
20:00 - 21:00
Kim Trong Huynh
Bane 1 (hard court)  
Tor. 8. des
21:00 - 22:00
Thomas Spence
Bane 4 (hard court)  
Tor. 8. des
21:00 - 22:00
Morten BYe
Bane 1 (hard court)  
Fre. 9. des
16:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Lør. 10. des
10:00 - 16:00
Nordstrand tennis
Bane 1 (hard court)  
Søn. 11. des
10:00 - 16:00
Nordstrand tennis
Bane 4 (hard court)  
Søn. 11. des
19:00 - 20:00
Åse Rasmussen
Bane 1 (hard court)  
Søn. 11. des
20:00 - 21:00
Snorre Hellevik
Bane 4 (hard court)  
Man. 12. des
14:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Man. 12. des
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Man. 12. des
19:00 - 20:00
Tore Heiberg
Bane 4 (hard court)  
Man. 12. des
20:00 - 21:00
Anita Wahte
Bane 4 (hard court)  
Man. 12. des
20:00 - 21:00
Turid Mette Nilsen
Bane 1 (hard court)  
Man. 12. des
21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
Bane 1 (hard court)  
Man. 12. des
21:00 - 22:00
Peder Mittet.
Bane 4 (hard court)  
Tir. 13. des
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tir. 13. des
17:00 - 20:00
Abilsø
Bane 4 (hard court)  
Tir. 13. des
20:00 - 21:00
Hall Torgersen
Bane 4 (hard court)  
Tir. 13. des
20:00 - 21:00
Stein Bye
Bane 1 (hard court)  
Tir. 13. des
21:00 - 22:00
Reidar Lund
Bane 4 (hard court)  
Tir. 13. des
21:00 - 22:00
Marius Damsleth
Bane 1 (hard court)  
Ons. 14. des
15:00 - 20:00
Nordstrand Tennis
Bane 1 (hard court)  
Ons. 14. des
15:00 - 20:00
Nordstrand Tennis
Bane 4 (hard court)  
Ons. 14. des
20:00 - 21:00
Ljan tennisklubb
Bane 1 (hard court)  
Ons. 14. des
20:00 - 21:00
Ørnulf Daler
Bane 4 (hard court)  
Ons. 14. des
21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
Bane 1 (hard court)  
Ons. 14. des
21:00 - 22:00
Torstein Jystad
Bane 4 (hard court)  
Tor. 15. des
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tor. 15. des
14:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Tor. 15. des
19:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
Bane 4 (hard court)  
Tor. 15. des
20:00 - 21:00
Kim Trong Huynh
Bane 1 (hard court)  
Tor. 15. des
21:00 - 22:00
Thomas Spence
Bane 4 (hard court)  
Tor. 15. des
21:00 - 22:00
Morten BYe
Bane 1 (hard court)  
Fre. 16. des
16:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Søn. 18. des
19:00 - 20:00
Åse Rasmussen
Bane 1 (hard court)  
Søn. 18. des
20:00 - 21:00
Snorre Hellevik
Bane 4 (hard court)  
Man. 19. des
14:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Man. 19. des
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Man. 19. des
19:00 - 20:00
Tore Heiberg
Bane 4 (hard court)  
Man. 19. des
20:00 - 21:00
Anita Wahte
Bane 4 (hard court)  
Man. 19. des
20:00 - 21:00
Turid Mette Nilsen
Bane 1 (hard court)  
Man. 19. des
21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
Bane 1 (hard court)  
Man. 19. des
21:00 - 22:00
Peder Mittet.
Bane 4 (hard court)  
Tir. 20. des
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tir. 20. des
17:00 - 20:00
Abilsø
Bane 4 (hard court)  
Tir. 20. des
20:00 - 21:00
Stein Bye
Bane 1 (hard court)  
Tir. 20. des
20:00 - 21:00
Hall Torgersen
Bane 4 (hard court)  
Tir. 20. des
21:00 - 22:00
Reidar Lund
Bane 4 (hard court)  
Tir. 20. des
21:00 - 22:00
Marius Damsleth
Bane 1 (hard court)  
Ons. 21. des
15:00 - 20:00
Nordstrand Tennis
Bane 1 (hard court)  
Ons. 21. des
15:00 - 20:00
Nordstrand Tennis
Bane 4 (hard court)  
Ons. 21. des
20:00 - 21:00
Ljan tennisklubb
Bane 1 (hard court)  
Ons. 21. des
20:00 - 21:00
Ørnulf Daler
Bane 4 (hard court)  
Ons. 21. des
21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
Bane 1 (hard court)  
Ons. 21. des
21:00 - 22:00
Torstein Jystad
Bane 4 (hard court)  
Tor. 22. des
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tor. 22. des
14:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Tor. 22. des
19:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
Bane 4 (hard court)  
Tor. 22. des
20:00 - 21:00
Kim Trong Huynh
Bane 1 (hard court)  
Tor. 22. des
21:00 - 22:00
Thomas Spence
Bane 4 (hard court)  
Tor. 22. des
21:00 - 22:00
Morten BYe
Bane 1 (hard court)  
Fre. 23. des
16:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Søn. 25. des
19:00 - 20:00
Åse Rasmussen
Bane 1 (hard court)  
Søn. 25. des
20:00 - 21:00
Snorre Hellevik
Bane 4 (hard court)  
Man. 26. des
14:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Man. 26. des
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Man. 26. des
19:00 - 20:00
Tore Heiberg
Bane 4 (hard court)  
Man. 26. des
20:00 - 21:00
Anita Wahte
Bane 4 (hard court)  
Man. 26. des
20:00 - 21:00
Turid Mette Nilsen
Bane 1 (hard court)  
Man. 26. des
21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
Bane 1 (hard court)  
Man. 26. des
21:00 - 22:00
Peder Mittet.
Bane 4 (hard court)  
Tir. 27. des
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tir. 27. des
17:00 - 20:00
Abilsø
Bane 4 (hard court)  
Tir. 27. des
20:00 - 21:00
Hall Torgersen
Bane 4 (hard court)  
Tir. 27. des
20:00 - 21:00
Stein Bye
Bane 1 (hard court)  
Tir. 27. des
21:00 - 22:00
Reidar Lund
Bane 4 (hard court)  
Tir. 27. des
21:00 - 22:00
Marius Damsleth
Bane 1 (hard court)  
Ons. 28. des
15:00 - 20:00
Nordstrand Tennis
Bane 1 (hard court)  
Ons. 28. des
15:00 - 20:00
Nordstrand Tennis
Bane 4 (hard court)  
Ons. 28. des
20:00 - 21:00
Ljan tennisklubb
Bane 1 (hard court)  
Ons. 28. des
20:00 - 21:00
Ørnulf Daler
Bane 4 (hard court)  
Ons. 28. des
21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
Bane 1 (hard court)  
Ons. 28. des
21:00 - 22:00
Torstein Jystad
Bane 4 (hard court)  
Tor. 29. des
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tor. 29. des
14:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Tor. 29. des
19:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
Bane 4 (hard court)  
Tor. 29. des
20:00 - 21:00
Kim Trong Huynh
Bane 1 (hard court)  
Tor. 29. des
21:00 - 22:00
Thomas Spence
Bane 4 (hard court)  
Tor. 29. des
21:00 - 22:00
Morten BYe
Bane 1 (hard court)  
Fre. 30. des
16:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Søn. 1. jan 2023
19:00 - 20:00
Åse Rasmussen
Bane 1 (hard court)  
Søn. 1. jan 2023
20:00 - 21:00
Snorre Hellevik
Bane 4 (hard court)  
Man. 2. jan 2023
14:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Man. 2. jan 2023
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Man. 2. jan 2023
19:00 - 20:00
Tore Heiberg
Bane 4 (hard court)  
Man. 2. jan 2023
20:00 - 21:00
Turid Mette Nilsen
Bane 1 (hard court)  
Man. 2. jan 2023
20:00 - 21:00
Anita Wahte
Bane 4 (hard court)  
Man. 2. jan 2023
21:00 - 22:00
Peder Mittet.
Bane 4 (hard court)  
Man. 2. jan 2023
21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
Bane 1 (hard court)  
Tir. 3. jan 2023
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tir. 3. jan 2023
17:00 - 20:00
Abilsø
Bane 4 (hard court)  
Tir. 3. jan 2023
20:00 - 21:00
Hall Torgersen
Bane 4 (hard court)  
Tir. 3. jan 2023
20:00 - 21:00
Stein Bye
Bane 1 (hard court)  
Tir. 3. jan 2023
21:00 - 22:00
Reidar Lund
Bane 4 (hard court)  
Tir. 3. jan 2023
21:00 - 22:00
Marius Damsleth
Bane 1 (hard court)  
Ons. 4. jan 2023
15:00 - 20:00
Nordstrand Tennis
Bane 4 (hard court)  
Ons. 4. jan 2023
15:00 - 20:00
Nordstrand Tennis
Bane 1 (hard court)  
Ons. 4. jan 2023
20:00 - 21:00
Ljan tennisklubb
Bane 1 (hard court)  
Ons. 4. jan 2023
20:00 - 21:00
Ørnulf Daler
Bane 4 (hard court)  
Ons. 4. jan 2023
21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
Bane 1 (hard court)  
Ons. 4. jan 2023
21:00 - 22:00
Torstein Jystad
Bane 4 (hard court)  
Tor. 5. jan 2023
14:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Tor. 5. jan 2023
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tor. 5. jan 2023
19:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
Bane 4 (hard court)  
Tor. 5. jan 2023
20:00 - 21:00
Kim Trong Huynh
Bane 1 (hard court)  
Tor. 5. jan 2023
21:00 - 22:00
Thomas Spence
Bane 4 (hard court)  
Tor. 5. jan 2023
21:00 - 22:00
Morten BYe
Bane 1 (hard court)  
Fre. 6. jan 2023
16:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Søn. 8. jan 2023
19:00 - 20:00
Åse Rasmussen
Bane 1 (hard court)  
Søn. 8. jan 2023
20:00 - 21:00
Snorre Hellevik
Bane 4 (hard court)  
Man. 9. jan 2023
14:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Man. 9. jan 2023
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Man. 9. jan 2023
19:00 - 20:00
Tore Heiberg
Bane 4 (hard court)  
Man. 9. jan 2023
20:00 - 21:00
Anita Wahte
Bane 4 (hard court)  
Man. 9. jan 2023
20:00 - 21:00
Turid Mette Nilsen
Bane 1 (hard court)  
Man. 9. jan 2023
21:00 - 22:00
Peder Mittet.
Bane 4 (hard court)  
Man. 9. jan 2023
21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
Bane 1 (hard court)  
Tir. 10. jan 2023
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tir. 10. jan 2023
17:00 - 20:00
Abilsø
Bane 4 (hard court)  
Tir. 10. jan 2023
20:00 - 21:00
Hall Torgersen
Bane 4 (hard court)  
Tir. 10. jan 2023
20:00 - 21:00
Stein Bye
Bane 1 (hard court)  
Tir. 10. jan 2023
21:00 - 22:00
Reidar Lund
Bane 4 (hard court)  
Tir. 10. jan 2023
21:00 - 22:00
Marius Damsleth
Bane 1 (hard court)  
Ons. 11. jan 2023
15:00 - 20:00
Nordstrand Tennis
Bane 4 (hard court)  
Ons. 11. jan 2023
15:00 - 20:00
Nordstrand Tennis
Bane 1 (hard court)  
Ons. 11. jan 2023
20:00 - 21:00
Ljan tennisklubb
Bane 1 (hard court)  
Ons. 11. jan 2023
20:00 - 21:00
Ørnulf Daler
Bane 4 (hard court)  
Ons. 11. jan 2023
21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
Bane 1 (hard court)  
Ons. 11. jan 2023
21:00 - 22:00
Torstein Jystad
Bane 4 (hard court)  
Tor. 12. jan 2023
14:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Tor. 12. jan 2023
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tor. 12. jan 2023
19:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
Bane 4 (hard court)  
Tor. 12. jan 2023
20:00 - 21:00
Kim Trong Huynh
Bane 1 (hard court)  
Tor. 12. jan 2023
21:00 - 22:00
Thomas Spence
Bane 4 (hard court)  
Tor. 12. jan 2023
21:00 - 22:00
Morten BYe
Bane 1 (hard court)  
Fre. 13. jan 2023
16:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Søn. 15. jan 2023
19:00 - 20:00
Åse Rasmussen
Bane 1 (hard court)  
Søn. 15. jan 2023
20:00 - 21:00
Snorre Hellevik
Bane 4 (hard court)  
Man. 16. jan 2023
14:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Man. 16. jan 2023
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Man. 16. jan 2023
19:00 - 20:00
Tore Heiberg
Bane 4 (hard court)  
Man. 16. jan 2023
20:00 - 21:00
Anita Wahte
Bane 4 (hard court)  
Man. 16. jan 2023
20:00 - 21:00
Turid Mette Nilsen
Bane 1 (hard court)  
Man. 16. jan 2023
21:00 - 22:00
Peder Mittet.
Bane 4 (hard court)  
Man. 16. jan 2023
21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
Bane 1 (hard court)  
Tir. 17. jan 2023
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tir. 17. jan 2023
17:00 - 20:00
Abilsø
Bane 4 (hard court)  
Tir. 17. jan 2023
20:00 - 21:00
Stein Bye
Bane 1 (hard court)  
Tir. 17. jan 2023
20:00 - 21:00
Hall Torgersen
Bane 4 (hard court)  
Tir. 17. jan 2023
21:00 - 22:00
Reidar Lund
Bane 4 (hard court)  
Tir. 17. jan 2023
21:00 - 22:00
Marius Damsleth
Bane 1 (hard court)  
Ons. 18. jan 2023
15:00 - 20:00
Nordstrand Tennis
Bane 4 (hard court)  
Ons. 18. jan 2023
15:00 - 20:00
Nordstrand Tennis
Bane 1 (hard court)  
Ons. 18. jan 2023
20:00 - 21:00
Ljan tennisklubb
Bane 1 (hard court)  
Ons. 18. jan 2023
20:00 - 21:00
Ørnulf Daler
Bane 4 (hard court)  
Ons. 18. jan 2023
21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
Bane 1 (hard court)  
Ons. 18. jan 2023
21:00 - 22:00
Torstein Jystad
Bane 4 (hard court)  
Tor. 19. jan 2023
14:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Tor. 19. jan 2023
14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man. 13. jun
17:00 - 22:00
kl 17:00 - 22:00
Lagkamp
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man. 13. jun
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
Per Nilsen - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man. 13. jun
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
Aurora Sandham - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Man. 13. jun
15:00 - 16:00
kl 15:00 - 16:00
Inger Sissel Flem Longva Birkevold - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man. 13. jun
14:00 - 19:00
kl 14:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man. 13. jun
14:00 - 20:00
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man. 13. jun
13:00 - 14:00
kl 13:00 - 14:00
William Børresen Mittet - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man. 13. jun
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
Æli Nick Frouzandehjoo - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man. 13. jun
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
Øystein Jackwitz Rovde - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man. 13. jun
00:00 - 00:00
kl 00:00 - 00:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man. 13. jun
00:00 - 00:00
kl 00:00 - 00:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Kim Trong Huynh - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Edgar Bruun - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Reidar Lund - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
Per Oddvar Pallum - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
Andreas Frøseth Amundsen - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
Erika Holte - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
15:00 - 16:00
kl 15:00 - 16:00
Per Oddvar Pallum - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
14:00 - 15:00
kl 14:00 - 15:00
Christine Flaa - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
14:00 - 15:00
kl 14:00 - 15:00
Finn Ola Jølstad - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
13:00 - 14:00
kl 13:00 - 14:00
Kim Trong Huynh - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
13:00 - 14:00
kl 13:00 - 14:00
Melike Oguz Alper - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Elisabeth Godøen Braathen - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
William Børresen Mittet - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Turid Mette Nilsen - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Christine Flaa - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
Johan Niclas Lanneteg - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
Torbjørn Myhre - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
Peder Mittet - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
Svein Frølich Braathen - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Arild Sundal - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Per Giskegjerde - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Knut Harald Resen-Fellie - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
William Letnes Bredvold - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
09:00 - 10:00
kl 09:00 - 10:00
Andreas van den Heuvel - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 12. jun
09:00 - 10:00
kl 09:00 - 10:00
Lars Erling Pfister - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Lør. 11. jun
14:00 - 15:00
kl 14:00 - 15:00
Per Oddvar Pallum - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 11. jun
13:00 - 14:00
kl 13:00 - 14:00
Simen Evensen Breen - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 11. jun
13:00 - 14:00
kl 13:00 - 14:00
Christopher Frøseth Amundsen - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Lør. 11. jun
13:00 - 14:00
kl 13:00 - 14:00
Ufuk Alper - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 11. jun
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Æli Nick Frouzandehjoo - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Lør. 11. jun
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Gunnar Birkevold - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 11. jun
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
Robert Bruno Baumann - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Lør. 11. jun
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
Turid Mette Nilsen - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 11. jun
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Anne Jorunn Bjoner - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 11. jun
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Peter Power - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 11. jun
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Leni Baumann - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Fre. 10. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Æli Nick Frouzandehjoo - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Fre. 10. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Kim Trong Huynh - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre. 10. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Reidar Lund - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Fre. 10. jun
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Aurora Sandham - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Fre. 10. jun
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Arild Sundal - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Fre. 10. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Nils Lærum Harloff - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre. 10. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Arild Sundal - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Fre. 10. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Gunnar Birkevold - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Fre. 10. jun
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Fre. 10. jun
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Æli Nick Frouzandehjoo - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre. 10. jun
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
Theodor Alexander Eikeri - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Fre. 10. jun
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
Robert Bruno Baumann - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Fre. 10. jun
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre. 10. jun
15:00 - 16:00
kl 15:00 - 16:00
Edgar Bruun - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Fre. 10. jun
15:00 - 16:00
kl 15:00 - 16:00
Svein Frølich Braathen - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Fre. 10. jun
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
Æli Nick Frouzandehjoo - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor. 9. jun
21:00 - 22:00
kl 21:00 - 22:00
Eilif Harloff - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Tor. 9. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Robert Bruno Baumann - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor. 9. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Sarah Sunniva Furu Møller - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor. 9. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Edgar Bruun - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Tor. 9. jun
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Øyvind Jensen Fossholt - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Tor. 9. jun
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Astrid Schreiner - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor. 9. jun
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Mona Wold - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Tor. 9. jun
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
Luna Elisabeth Søgaard - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Tor. 9. jun
14:00 - 20:00
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor. 9. jun
14:00 - 19:00
kl 14:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor. 9. jun
14:00 - 15:00
kl 14:00 - 15:00
Andreas Frøseth Amundsen - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Tor. 9. jun
13:00 - 14:00
kl 13:00 - 14:00
Æli Nick Frouzandehjoo - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons. 8. jun
21:00 - 22:00
kl 21:00 - 22:00
Jacob Alexander Skari - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Ons. 8. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Mathias Hetland - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Ons. 8. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Kim Trong Huynh - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons. 8. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Karl Henrik Bredvold - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Ons. 8. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Anne Jorunn Bjoner - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons. 8. jun
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Marius Damsleth - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons. 8. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Arild Sundal - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons. 8. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Marius Damsleth - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons. 8. jun
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Æli Nick Frouzandehjoo - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons. 8. jun
15:00 - 20:00
kl 15:00 - 20:00
Nordstrand tennisklubb
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Ons. 8. jun
15:00 - 20:00
kl 15:00 - 20:00
Nordstrand tennisklubb
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Ons. 8. jun
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Æli Nick Frouzandehjoo - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir. 7. jun
21:00 - 22:00
kl 21:00 - 22:00
Theodor Alexander Eikeri - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Tir. 7. jun
21:00 - 22:00
kl 21:00 - 22:00
Stein Erik Hove - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Tir. 7. jun
21:00 - 22:00
kl 21:00 - 22:00
Æli Nick Frouzandehjoo - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir. 7. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Stian Vikan - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir. 7. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Turid Mette Nilsen - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tir. 7. jun
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Svein Frølich Braathen - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tir. 7. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Svein Frølich Braathen - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir. 7. jun
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Lagkamp
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Tir. 7. jun
17:00 - 21:00
kl 17:00 - 21:00
Lagkamp
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Tir. 7. jun
17:00 - 19:00
kl 17:00 - 19:00
Nordstrand
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tir. 7. jun
14:00 - 17:00
kl 14:00 - 17:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tir. 7. jun
14:00 - 20:00
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir. 7. jun
13:00 - 14:00
kl 13:00 - 14:00
Andreas Frøseth Amundsen - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Tir. 7. jun
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Karl Henrik Bredvold - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Tir. 7. jun
08:00 - 09:00
kl 08:00 - 09:00
Inger Sissel Flem Longva Birkevold - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man. 6. jun
21:00 - 22:00
kl 21:00 - 22:00
Peter Power - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man. 6. jun
21:00 - 22:00
kl 21:00 - 22:00
Othilie Hisdal Baldjili - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man. 6. jun
21:00 - 22:00
kl 21:00 - 22:00
Æli Nick Frouzandehjoo - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man. 6. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Theodor Alexander Eikeri - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man. 6. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Øyvind Jensen Fossholt - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Man. 6. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Oskar Jørgensen - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man. 6. jun
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Leni Baumann - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man. 6. jun
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Karl Henrik Bredvold - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man. 6. jun
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Paal Finsveen - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man. 6. jun
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Gunnar Birkevold - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Man. 6. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Jacob Alexander Skari - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man. 6. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Inger Sissel Flem Longva Birkevold - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man. 6. jun
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Sara Møller - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man. 6. jun
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
Tonje Bruun - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man. 6. jun
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
Peder Mittet - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man. 6. jun
15:00 - 16:00
kl 15:00 - 16:00
Erle Carina Bruun - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man. 6. jun
13:00 - 14:00
kl 13:00 - 14:00
Andreas Frøseth Amundsen - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man. 6. jun
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Robert Bruno Baumann - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man. 6. jun
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Maria Bolette Sogn-Skeie - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man. 6. jun
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Æli Nick Frouzandehjoo - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man. 6. jun
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
Turid Mette Nilsen - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man. 6. jun
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Tuva Breen - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Man. 6. jun
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Morten Barås Bye - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man. 6. jun
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Carsten Storm - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man. 6. jun
09:00 - 10:00
kl 09:00 - 10:00
Ngoc Phan Hong Nguyen - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man. 6. jun
09:00 - 10:00
kl 09:00 - 10:00
Knut Harald Resen-Fellie - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Man. 6. jun
09:00 - 10:00
kl 09:00 - 10:00
Andreas van den Heuvel - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man. 6. jun
00:00 - 00:00
kl 00:00 - 00:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man. 6. jun
00:00 - 00:00
kl 00:00 - 00:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
21:00 - 22:00
kl 21:00 - 22:00
Christopher Frøseth Amundsen - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Kim Trong Huynh - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Edgar Bruun - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Æli Nick Frouzandehjoo - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Erle Carina Bruun - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Andreas Frøseth Amundsen - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Knut Harald Resen-Fellie - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Anne Cathrine Dolva Essebaggers - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Tuva Breen - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
15:00 - 16:00
kl 15:00 - 16:00
Inger Sissel Flem Longva Birkevold - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
14:00 - 15:00
kl 14:00 - 15:00
Christopher Frøseth Amundsen - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
14:00 - 15:00
kl 14:00 - 15:00
Æli Nick Frouzandehjoo - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
14:00 - 15:00
kl 14:00 - 15:00
Per Nilsen - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
14:00 - 15:00
kl 14:00 - 15:00
Svein Frølich Braathen - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
13:00 - 14:00
kl 13:00 - 14:00
Morten Barås Bye - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
13:00 - 14:00
kl 13:00 - 14:00
Æli Nick Frouzandehjoo - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
13:00 - 14:00
kl 13:00 - 14:00
Jacob Alexander Skari - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
13:00 - 14:00
kl 13:00 - 14:00
Hermine Sundby Knudsen - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Jacob Alexander Skari - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Eilif Harloff - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Ellen Westby - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
William Børresen Mittet - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
Goran Khalaf - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
Arild Sundal - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
Turid Mette Nilsen - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Peter Power - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Lars Erling Pfister - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn. 5. jun
09:00 - 10:00
kl 09:00 - 10:00
Peder Mittet - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Kim Trong Huynh - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
Erle Carina Bruun - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Jacob Alexander Skari - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Maria Bolette Sogn-Skeie - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Cecilie Sogn Nergård - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Arild Sundal - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
Morten Barås Bye - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
Kristin Aalstad - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
15:00 - 16:00
kl 15:00 - 16:00
Andreas van den Heuvel - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
15:00 - 16:00
kl 15:00 - 16:00
Alexandru Calu - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
14:00 - 15:00
kl 14:00 - 15:00
Christopher Frøseth Amundsen - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
14:00 - 15:00
kl 14:00 - 15:00
Simen Evensen Breen - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
13:00 - 14:00
kl 13:00 - 14:00
Æli Nick Frouzandehjoo - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
13:00 - 14:00
kl 13:00 - 14:00
Bjørn Broen - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
12:00 - 13:00
kl 12:00 - 13:00
Goran Khalaf - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
12:00 - 17:00
kl 12:00 - 17:00
Ljan 1 lagkamp
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
12:00 - 17:00
kl 12:00 - 17:00
Ljan 1 lagkamp
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
Helene Eng - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
Peter Power - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
Guttorm Magnus Husveg - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
11:00 - 12:00
kl 11:00 - 12:00
Vibeke Midgaard - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
William Letnes Bredvold - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Peder Mittet - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Reidar Lund - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
10:00 - 11:00
kl 10:00 - 11:00
Anne Jorunn Bjoner - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
09:00 - 10:00
kl 09:00 - 10:00
Eilif Harloff - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Lør. 4. jun
09:00 - 10:00
kl 09:00 - 10:00
Reidar Lund - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Fre. 3. jun
21:00 - 22:00
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Fre. 3. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Kim Trong Huynh - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre. 3. jun
20:00 - 21:00
kl 20:00 - 21:00
Robert Bruno Baumann - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Fre. 3. jun
19:00 - 20:00
kl 19:00 - 20:00
William Letnes Bredvold - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre. 3. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Æli Nick Frouzandehjoo - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Fre. 3. jun
18:00 - 19:00
kl 18:00 - 19:00
Leni Baumann - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre. 3. jun
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Fre. 3. jun
17:00 - 18:00
kl 17:00 - 18:00
Peder Mittet - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Fre. 3. jun
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
William Børresen Mittet - 1 time
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Fre. 3. jun
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
Johannes Kronen Sømme - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Fre. 3. jun
16:00 - 17:00
kl 16:00 - 17:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre. 3. jun
15:00 - 16:00
kl 15:00 - 16:00
Æli Nick Frouzandehjoo - 1 time
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre. 3. jun
15:00 - 16:00
kl 15:00 - 16:00
Hermine Sundby Knudsen - 1 time
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Fre. 3. jun
15:00 - 16:00
kl 15:00 - 16:00
Svein Frølich Braathen - 1 time
Bane 4 (hard court)  
  Les mer