Ukeplan

Denne ukeplanen viser oversikt over faste aktiviteter som er planlagt på banene våre.
Den er bygd opp slik at dersom det ikke står noe oppført i kalenderen på et tidspunkt, så er alle banene ledige. Ligger det inne en oppføring, betyr det at én av banene er opptatt. Dersom det er to oppføringer, er to av banene opptatt osv.

Hard court-banene er markert med blått i kalenderen, mens grusbanene har en rødaktig farge. 

Eksempel:

Her er begge banene opptatt fra 14 til kl 17.
Begge banene er ledige fra 17-18.
Én bane er ledig 18-19
Begge banene er opptatt fra 19-20

Book time her

Avbestill time her

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tir 20 Okt
kl 11:00 - 12:00
Lasse Sigurd Ødegård - 1 time
 
Tir 20 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tir 20 Okt
kl 13:00 - 14:00
Nina Goro Lærum Harloff - 1 time
 
Tir 20 Okt
kl 13:00 - 14:00
May Martinsen - 1 time
 
Tir 20 Okt
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
 
Tir 20 Okt
kl 14:30 - 17:00
Tennisskolen
 
Tir 20 Okt
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
 
Tir 20 Okt
kl 19:00 - 20:00
Erlend Angelfoss
 
Tir 20 Okt
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
 
Tir 20 Okt
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
 
Tir 20 Okt
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
 
Tir 20 Okt
kl 22:00 - 23:00
Heiberg
 
Ons 21 Okt
kl 11:00 - 12:00
May Martinsen - 1 time
 
Ons 21 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Ons 21 Okt
kl 12:00 - 13:00
Kari Tamara Nore - 1 time
 
Ons 21 Okt
kl 13:00 - 14:00
Turid Mette Nilsen - 1 time
 
Ons 21 Okt
kl 14:00 - 18:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 21 Okt
kl 14:00 - 19:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 21 Okt
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
 
Ons 21 Okt
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya tennisklubb
 
Ons 21 Okt
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
 
Ons 21 Okt
kl 20:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
 
Ons 21 Okt
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
 
Ons 21 Okt
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
 
Ons 21 Okt
kl 22:00 - 23:00
Lasse Sigurd Ødegård - 1 time
 
Ons 21 Okt
kl 22:00 - 23:00
Karl Henrik Bredvold - 1 time
 
Tor 22 Okt
kl 10:00 - 11:00
Nina Goro Lærum Harloff - 1 time
 
Tor 22 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tor 22 Okt
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
 
Tor 22 Okt
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
 
Tor 22 Okt
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
 
Tor 22 Okt
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
 
Tor 22 Okt
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
 
Tor 22 Okt
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
 
Tor 22 Okt
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
 
Tor 22 Okt
kl 22:00 - 23:00
Trond Stadheim - 1 time
 
Fre 23 Okt
kl 08:00 - 09:00
Celin Myhre - 1 time
 
Fre 23 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Fre 23 Okt
kl 11:00 - 12:00
Lars Erling Pfister - 1 time
 
Fre 23 Okt
kl 15:00 - 16:00
Trond Stadheim - 1 time
 
Fre 23 Okt
kl 15:00 - 16:00
Reidar Lund - 1 time
 
Fre 23 Okt
kl 16:00 - 17:00
Tor Henrik Kronen Sømme - 1 time
  Banen benyttes av Johannes.
Fre 23 Okt
kl 17:00 - 18:00
Voksenkurs
 
Fre 23 Okt
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya tennisklubb
 
Fre 23 Okt
kl 18:00 - 19:00
Kari Tamara Nore - 1 time
 
Fre 23 Okt
kl 18:00 - 19:00
Sinisa
 
Fre 23 Okt
kl 19:00 - 20:00
Voksenkurs
 
Fre 23 Okt
kl 19:00 - 20:00
Anastasia Misko - 1 time
 
Fre 23 Okt
kl 20:00 - 21:00
Kim Trong Huynh - 1 time
 
Lør 24 Okt
kl 09:00 - 10:00
Knut Harald Resen-Fellie - 1 time
 
Lør 24 Okt
kl 09:00 - 10:00
Jørgen Karthum Hansen - 1 time
 
Lør 24 Okt
kl 10:00 - 11:00
William Alexander Karthum Hansen - 1 time
 
Lør 24 Okt
kl 13:00 - 14:00
Ufuk Alper - 1 time
 
Søn 25 Okt
kl 13:00 - 14:00
Ufuk Alper - 1 time
 
Man 26 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Man 26 Okt
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
 
Man 26 Okt
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
 
Man 26 Okt
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
 
Man 26 Okt
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
 
Man 26 Okt
kl 20:00 - 21:00
Anita Wahtne
 
Man 26 Okt
kl 21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
 
Man 26 Okt
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
 
Tir 27 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tir 27 Okt
kl 14:30 - 17:00
Tennisskolen
 
Tir 27 Okt
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
 
Tir 27 Okt
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
 
Tir 27 Okt
kl 19:00 - 20:00
Erlend Angelfoss
 
Tir 27 Okt
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
 
Tir 27 Okt
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
 
Tir 27 Okt
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
 
Tir 27 Okt
kl 22:00 - 23:00
Reidar Lund - 1 time
 
Ons 28 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Ons 28 Okt
kl 14:00 - 18:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 28 Okt
kl 14:00 - 19:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 28 Okt
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
 
Ons 28 Okt
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya tennisklubb
 
Ons 28 Okt
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
 
Ons 28 Okt
kl 20:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
 
Ons 28 Okt
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
 
Ons 28 Okt
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
 
Tor 29 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tor 29 Okt
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
 
Tor 29 Okt
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
 
Tor 29 Okt
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
 
Tor 29 Okt
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
 
Tor 29 Okt
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
 
Tor 29 Okt
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
 
Tor 29 Okt
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
 
Fre 30 Okt
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Fre 30 Okt
kl 15:00 - 16:00
Svein Frølich Braathen - 1 time
 
Fre 30 Okt
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya tennisklubb
 
Man 2 Nov
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Man 2 Nov
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
 
Man 2 Nov
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
 
Man 2 Nov
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
 
Man 2 Nov
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
 
Man 2 Nov
kl 20:00 - 21:00
Anita Wahtne
 
Man 2 Nov
kl 21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
 
Man 2 Nov
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
 
Tir 3 Nov
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tir 3 Nov
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
 
Tir 3 Nov
kl 14:30 - 17:00
Tennisskolen
 
Tir 3 Nov
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
 
Tir 3 Nov
kl 19:00 - 20:00
Erlend Angelfoss
 
Tir 3 Nov
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
 
Tir 3 Nov
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
 
Tir 3 Nov
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
 
Ons 4 Nov
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Ons 4 Nov
kl 14:00 - 18:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 4 Nov
kl 14:00 - 19:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 4 Nov
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
 
Ons 4 Nov
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
 
Ons 4 Nov
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya tennisklubb
 
Ons 4 Nov
kl 20:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
 
Ons 4 Nov
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
 
Ons 4 Nov
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
 
Tor 5 Nov
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tor 5 Nov
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
 
Tor 5 Nov
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
 
Tor 5 Nov
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
 
Tor 5 Nov
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
 
Tor 5 Nov
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
 
Tor 5 Nov
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
 
Tor 5 Nov
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
 
Fre 6 Nov
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Fre 6 Nov
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya tennisklubb
 
Man 9 Nov
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Man 9 Nov
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
 
Man 9 Nov
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
 
Man 9 Nov
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
 
Man 9 Nov
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
 
Man 9 Nov
kl 20:00 - 21:00
Anita Wahtne
 
Man 9 Nov
kl 21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
 
Man 9 Nov
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
 
Tir 10 Nov
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tir 10 Nov
kl 14:30 - 17:00
Tennisskolen
 
Tir 10 Nov
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
 
Tir 10 Nov
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
 
Tir 10 Nov
kl 19:00 - 20:00
Erlend Angelfoss
 
Tir 10 Nov
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
 
Tir 10 Nov
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
 
Tir 10 Nov
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
 
Ons 11 Nov
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Ons 11 Nov
kl 14:00 - 18:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 11 Nov
kl 14:00 - 19:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 11 Nov
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
 
Ons 11 Nov
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
 
Ons 11 Nov
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya tennisklubb
 
Ons 11 Nov
kl 20:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
 
Ons 11 Nov
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
 
Ons 11 Nov
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
 
Tor 12 Nov
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tor 12 Nov
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
 
Tor 12 Nov
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
 
Tor 12 Nov
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
 
Tor 12 Nov
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
 
Tor 12 Nov
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
 
Tor 12 Nov
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
 
Tor 12 Nov
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
 
Fre 13 Nov
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Fre 13 Nov
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya tennisklubb
 
Lør 14 Nov
kl 09:00 - 18:00
Next Ztep Camp
 
Lør 14 Nov
kl 09:00 - 18:00
Next Ztep Camp
 
Søn 15 Nov
kl 09:00 - 18:00
Next Ztep Camp
 
Søn 15 Nov
kl 09:00 - 18:00
Next Ztep Camp
 
Man 16 Nov
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Man 16 Nov
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
 
Man 16 Nov
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
 
Man 16 Nov
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
 
Man 16 Nov
kl 20:00 - 21:00
Anita Wahtne
 
Man 16 Nov
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
 
Man 16 Nov
kl 21:00 - 22:00
Karl Henrik Bredvold
 
Man 16 Nov
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
 
Tir 17 Nov
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tir 17 Nov
kl 14:30 - 17:00
Tennisskolen
 
Tir 17 Nov
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
 
Tir 17 Nov
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
 
Tir 17 Nov
kl 19:00 - 20:00
Erlend Angelfoss
 
Tir 17 Nov
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
 
Tir 17 Nov
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
 
Tir 17 Nov
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
 
Ons 18 Nov
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Ons 18 Nov
kl 14:00 - 18:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 18 Nov
kl 14:00 - 19:00
Nordstrand tennisklubb
 
Ons 18 Nov
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
 
Ons 18 Nov
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
 
Ons 18 Nov
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya tennisklubb
 
Ons 18 Nov
kl 20:00 - 21:00
Gunnar Birkevold
 
Ons 18 Nov
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
 
Ons 18 Nov
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
 
Tor 19 Nov
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Tor 19 Nov
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
 
Tor 19 Nov
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
 
Tor 19 Nov
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
 
Tor 19 Nov
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
 
Tor 19 Nov
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
 
Tor 19 Nov
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
 
Tor 19 Nov
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
 
Fre 20 Nov
kl 11:00 - 12:00
Håvard Foseid
 
Fre 20 Nov
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya tennisklubb
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Søn 11 Okt
kl 19:00 - 20:00
Karthum
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Fre 18 Sep
kl 16:00 - 20:30
Dugnad
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 20 Aug
kl 17:00 - 20:00
Voksencamp
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 20 Aug
kl 17:00 - 20:00
Voksencamp
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 19 Aug
kl 17:00 - 20:00
Voksencamp
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 19 Aug
kl 17:00 - 20:00
Voksencamp
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 18 Aug
kl 17:00 - 20:00
Voksencamp
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 18 Aug
kl 17:00 - 20:00
Voksencamp
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 17 Aug
kl 17:00 - 20:00
Voksencamp
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 17 Aug
kl 17:00 - 20:00
Voksencamp
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 12 Mai
kl 19:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør 9 Mai
kl 11:00 - 12:00
Dugnad
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 18:00 - 19:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 16:00 - 17:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Man 4 Mai
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Søn 3 Mai
kl 19:00 - 20:00
1 time - Æli Nick
$item.username  
  Les mer  
Søn 3 Mai
kl 19:00 - 20:00
1 time - Edgar Bruun
$item.username  
  Les mer  
Søn 3 Mai
kl 18:00 - 19:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Søn 3 Mai
kl 17:00 - 18:00
1 time - Alexander Skari
$item.username  
  Les mer  
Søn 3 Mai
kl 17:00 - 18:00
1 time - Andreas van den Heuvel
$item.username  
  Les mer  
Søn 3 Mai
kl 16:00 - 17:00
1 time - Alexander Skari
$item.username  
Jacob   Les mer  
Søn 3 Mai
kl 15:00 - 16:00
1 time - Anine Harloff
$item.username  
  Les mer  
Søn 3 Mai
kl 15:00 - 16:00
1 time - Henrik Hisdal
$item.username  
  Les mer  
Søn 3 Mai
kl 13:00 - 14:00
1 time - Rehema Bukulu
$item.username  
Familiemedlem   Les mer  
Søn 3 Mai
kl 13:00 - 14:00
1 time - Torbjørn Myhre
$item.username  
  Les mer  
Søn 3 Mai
kl 13:00 - 14:00
1 time - Celin Myhre
$item.username  
  Les mer  
Søn 3 Mai
kl 12:00 - 13:00
1 time - Theodor
$item.username  
  Les mer  
Søn 3 Mai
kl 12:00 - 13:00
1 time - Cecilie Sogn Nergård
$item.username  
  Les mer  
Søn 3 Mai
kl 12:00 - 13:00
1 time - Henning Homme
$item.username  
  Les mer  
Søn 3 Mai
kl 11:00 - 12:00
1 time - Lasse Ødegård
$item.username  
  Les mer  
Søn 3 Mai
kl 11:00 - 12:00
1 time - Peder mittet
$item.username  
  Les mer  
Søn 3 Mai
kl 10:00 - 11:00
1 time - Filippa Vale Frogner
$item.username  
  Les mer  
Søn 3 Mai
kl 10:00 - 11:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Søn 3 Mai
kl 09:00 - 10:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Lør 2 Mai
kl 18:00 - 19:00
1 time - Lars Erling Pfister
$item.username  
  Les mer  
Lør 2 Mai
kl 18:00 - 19:00
1 time - Lars Erling Pfister
$item.username  
  Les mer  
Lør 2 Mai
kl 18:00 - 19:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Lør 2 Mai
kl 17:00 - 18:00
1 time - Edgar Bruun
$item.username  
  Les mer  
Lør 2 Mai
kl 17:00 - 18:00
1 time - Kim Huynh
$item.username  
  Les mer  
Lør 2 Mai
kl 15:00 - 16:00
1 time - Sanne Myhre
$item.username  
  Les mer  
Lør 2 Mai
kl 15:00 - 16:00
1 time - Æli Nick
$item.username  
  Les mer  
Lør 2 Mai
kl 14:00 - 15:00
1 time - Æli Nick
$item.username  
  Les mer  
Lør 2 Mai
kl 14:00 - 15:00
1 time - Rehema Bukulu
$item.username  
Familiemedlem   Les mer  
Lør 2 Mai
kl 13:00 - 14:00
1 time - Ufuk Alper
$item.username  
  Les mer  
Lør 2 Mai
kl 12:00 - 13:00
1 time - Lasse Ødegård
$item.username  
  Les mer  
Lør 2 Mai
kl 12:00 - 13:00
1 time - Peder mittet
$item.username  
  Les mer  
Lør 2 Mai
kl 12:00 - 13:00
1 time - Cecilie Sogn Nergård
$item.username  
  Les mer  
Lør 2 Mai
kl 12:00 - 13:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Lør 2 Mai
kl 11:00 - 12:00
1 time - Mona Wold
$item.username  
  Les mer  
Lør 2 Mai
kl 11:00 - 12:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Lør 2 Mai
kl 11:00 - 12:00
1 time - Andreas van den Heuvel
$item.username  
  Les mer  
Lør 2 Mai
kl 11:00 - 12:00
1 time - Celin Myhre
$item.username  
  Les mer  
Lør 2 Mai
kl 10:00 - 11:00
1 time - Torbjørn Myhre
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 20:00 - 21:00
1 time - Edgar Bruun
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 20:00 - 21:00
1 time - Anine Harloff
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 18:00 - 19:00
1 time - eilif harloff
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 17:00 - 18:00
1 time - Peder mittet
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 17:00 - 18:00
1 time - Lars Erling Pfister
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 17:00 - 18:00
1 time - Niclas
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 17:00 - 18:00
1 time - Reidar
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 16:00 - 17:00
1 time - Lasse Ødegård
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 16:00 - 17:00
1 time - Dag Eikeri
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 16:00 - 17:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 15:00 - 16:00
1 time - Kenneth Lamond
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 15:00 - 16:00
1 time - Robert
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 15:00 - 16:00
1 time - Æli Nick
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 11:00 - 12:00
1 time - Knut Harald Resen-Fellie
$item.username  
  Les mer  
Fre 1 Mai
kl 09:00 - 10:00
1 time - Theodor
$item.username  
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Knut Harald Resen-Fellie
$item.username  
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 19:00 - 20:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Ufuk Alper
$item.username  
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - H Mathias Løvlie
$item.username  
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 17:00 - 20:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 16:00 - 18:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 15:00 - 17:00
1 time - Tennis aktiv
$item.username  
  Les mer  
Tor 30 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Kari Nore
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Morten Barås Bye
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Robert
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 19:00 - 20:00
Jente aktiv
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Æli Nick
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Andreas van den Heuvel
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 18:00 - 19:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Mona Wold
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Nina Harloff
$item.username  
Anine   Les mer  
Ons 29 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Reidar
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Lilly Håseth
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 16:00 - 18:00
Jente aktiv
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Johannes
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Lilly Håseth
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Ons 29 Apr
kl 14:30 - 19:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Morten Barås Bye
$item.username  
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Knut Harald Resen-Fellie
$item.username  
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Æli Nick
$item.username  
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Peder mittet
$item.username  
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 19:00 - 20:00
Tennisskolen
$item.username  
Voksenkurs   Les mer  
Tir 28 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - H Mathias Løvlie
$item.username  
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - eilif harloff
$item.username  
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Mona Wold
$item.username  
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Andreas van den Heuvel
$item.username  
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Lilly Håseth
$item.username  
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Sofia Håseth
$item.username  
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 15:00 - 20:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Tir 28 Apr
kl 14:00 - 15:00
1 time - Frode Hoel
$item.username  
  Les mer  
Man 27 Apr
kl 18:00 - 20:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Man 27 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Linn Kongshavn
$item.username  
  Les mer  
Man 27 Apr
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Æli Nick
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Morten Barås Bye
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Andreas van den Heuvel
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Peder mittet
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 19:00 - 20:00
Ernst Borge
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Sinisa Spasojevic
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - H Mathias Løvlie
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Knut Harald Resen-Fellie
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Alexander Skari
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Lars Erling Pfister
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Æli Nick
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
$item.username  
Sammen med Alexander og William   Les mer  
Søn 26 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Morten
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Theodor
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 10:00 - 11:00
1 time - Mona Wold
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 10:00 - 11:00
1 time - Linn Kongshavn
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 10:00 - 11:00
1 time - Henning Homme
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 09:00 - 10:00
1 time - Snorre Helvik
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 09:00 - 10:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Søn 26 Apr
kl 09:00 - 10:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Lør 25 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Æli Nick
$item.username  
  Les mer  
Lør 25 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Edgar Bruun
$item.username  
  Les mer  
Lør 25 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Lør 25 Apr
kl 14:00 - 15:00
1 time - Alexander Skari
$item.username  
Felles   Les mer  
Lør 25 Apr
kl 13:00 - 14:00
1 time - Ufuk Alper
$item.username  
  Les mer  
Lør 25 Apr
kl 12:00 - 14:00
Lagkamp
$item.username  
  Les mer  
Lør 25 Apr
kl 12:00 - 14:00
Lagkamp
$item.username  
  Les mer  
Lør 25 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Matilde
$item.username  
  Les mer  
Lør 25 Apr
kl 12:00 - 14:00
Lagkamp
$item.username  
  Les mer  
Lør 25 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Guttorm Husveg
$item.username  
  Les mer  
Lør 25 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Johannes
$item.username  
  Les mer  
Lør 25 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Frode Hoel
$item.username  
  Les mer  
Lør 25 Apr
kl 10:00 - 11:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Lør 25 Apr
kl 10:00 - 11:00
1 time - Snorre Helvik
$item.username  
  Les mer  
Lør 25 Apr
kl 09:00 - 11:00
1 time - Tennis aktiv
$item.username  
  Les mer  
Fre 24 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Kim Huynh
$item.username  
  Les mer  
Fre 24 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - H Mathias Løvlie
$item.username  
  Les mer  
Fre 24 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Robert
$item.username  
  Les mer  
Fre 24 Apr
kl 18:00 - 20:00
1 time - Tennis aktiv
$item.username  
  Les mer  
Fre 24 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Fre 24 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Sofia Håseth
$item.username  
  Les mer  
Fre 24 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Reidar
$item.username  
  Les mer  
Fre 24 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
$item.username  
  Les mer  
Fre 24 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Sofia Håseth
$item.username  
  Les mer  
Fre 24 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Robert
$item.username  
  Les mer  
Fre 24 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Johannes
$item.username  
  Les mer  
Fre 24 Apr
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Fre 24 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Ulrikke Eikeri
$item.username  
  Les mer  
Fre 24 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Timian Husveg
$item.username  
  Les mer  
Fre 24 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Alexander Skari
$item.username  
  Les mer  
Fre 24 Apr
kl 14:00 - 15:00
1 time - Ulrikke Eikeri
$item.username  
  Les mer  
Fre 24 Apr
kl 14:00 - 15:00
1 time - Knut Harald Resen-Fellie
$item.username  
  Les mer  
Fre 24 Apr
kl 14:00 - 15:00
1 time - Lasse Ødegård
$item.username  
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Knut Harald Resen-Fellie
$item.username  
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Haavard Lund
$item.username  
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 19:00 - 20:00
Tennisskolen
$item.username  
Voksenkurs   Les mer  
Tor 23 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Arild Sundal
$item.username  
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Ulrikke Eikeri
$item.username  
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 17:00 - 20:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Alexanderv
$item.username  
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 16:00 - 18:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Lilly Håseth
$item.username  
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Ulrikke Eikeri
$item.username  
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Lilly Håseth
$item.username  
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 14:00 - 16:00
Tennisaktiv
$item.username  
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Andreas van den Heuvel
$item.username  
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Lilly Håseth
$item.username  
  Les mer  
Tor 23 Apr
kl 09:00 - 10:00
1 time - Lasse Ødegård
$item.username  
  Les mer  
Ons 22 Apr
kl 19:00 - 20:00
Tennisaktiv
$item.username  
  Les mer  
Ons 22 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Andreas van den Heuvel
$item.username  
  Les mer  
Ons 22 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Robert
$item.username  
  Les mer  
Ons 22 Apr
kl 18:00 - 19:00
Tennisskolen
$item.username  
Voksenkurs   Les mer  
Ons 22 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Filippa Vale Frogner
$item.username  
  Les mer  
Ons 22 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Nina Harloff
$item.username  
Anine   Les mer  
Ons 22 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Lilly Håseth
$item.username  
  Les mer  
Ons 22 Apr
kl 16:00 - 18:00
1 time - Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Ons 22 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Anastasia Misko
$item.username  
  Les mer  
Ons 22 Apr
kl 14:30 - 19:00
Tennisskolen
$item.username  
  Les mer  
Ons 22 Apr
kl 14:00 - 15:00
1 time - Ulrikke Eikeri
$item.username  
  Les mer  
Ons 22 Apr
kl 13:00 - 14:00
1 time - Ulrikke Eikeri
$item.username  
  Les mer  
Ons 22 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Morten
$item.username  
  Les mer  
Ons 22 Apr
kl 10:00 - 11:00
1 time - Lilly Håseth
$item.username  
  Les mer  
Tir 21 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Haavard Lund
$item.username  
  Les mer  
Tir 21 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Lasse Ødegård
$item.username  
  Les mer  
Tir 21 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - H Mathias Løvlie
$item.username  
  Les mer  
Tir 21 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Andreas van den Heuvel
$item.username  
  Les mer  
Tir 21 Apr
kl 19:00 - 20:00
Tennisskolen
$item.username  
Voksenkurs   Les mer  
Levert av IdrettenOnline