Ukeplan

Denne ukeplanen viser oversikt over faste aktiviteter som er planlagt på banene våre.
Den er bygd opp slik at dersom det ikke står noe oppført i kalenderen på et tidspunkt, så er alle banene ledige. Ligger det inne en oppføring, betyr det at én av banene er opptatt. Dersom det er to oppføringer, er to av banene opptatt osv.

Hard court-banene er markert med blått i kalenderen, mens grusbanene har en rødaktig farge. 

Eksempel:

Her er begge banene opptatt fra 14 til kl 17.
Begge banene er ledige fra 17-18.
Én bane er ledig 18-19
Begge banene er opptatt fra 19-20

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Tir 15 Okt
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Tir 15 Okt
kl 15:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tir 15 Okt
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Tir 15 Okt
kl 19:00 - 20:00
Tore Heiberg
Bane 4 (hard court)  
Tir 15 Okt
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
Bane 1 (hard court)  
Tir 15 Okt
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
Bane 4 (hard court)  
Tir 15 Okt
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
Bane 1 (hard court)  
Tir 15 Okt
kl 22:00 - 23:00
1 time - Reidar
Bane 1 (hard court)  
Ons 16 Okt
kl 14:30 - 19:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Ons 16 Okt
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Ons 16 Okt
kl 17:00 - 18:00
Steinar Aasen
Bane 4 (hard court)  
Ons 16 Okt
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
Bane 4 (hard court)  
Ons 16 Okt
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
Bane 1 (hard court)  
Ons 16 Okt
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya Tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Ons 16 Okt
kl 20:00 - 21:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Ons 16 Okt
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
Bane 4 (hard court)  
Ons 16 Okt
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
Bane 1 (hard court)  
Ons 16 Okt
kl 22:00 - 23:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
Bane 4 (hard court)  
Tor 17 Okt
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
Bane 1 (hard court)  
Tor 17 Okt
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
Bane 4 (hard court)  
Tor 17 Okt
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Tor 17 Okt
kl 16:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tor 17 Okt
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya Tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Tor 17 Okt
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
Bane 4 (hard court)  
Tor 17 Okt
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
Bane 1 (hard court)  
Tor 17 Okt
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
Bane 1 (hard court)  
Tor 17 Okt
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
Bane 4 (hard court)  
Fre 18 Okt
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
Bane 1 (hard court)  
Fre 18 Okt
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Fre 18 Okt
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya Tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Fre 18 Okt
kl 17:00 - 18:00
1 time - Trond Stadheim
Bane 1 (hard court)  
Fre 18 Okt
kl 18:00 - 19:00
1 time - Knut Harald Resen-Fellie
Bane 1 (hard court)  
Fre 18 Okt
kl 19:00 - 20:00
1 time - Anastasia Misko
Bane 1 (hard court)  
Søn 20 Okt
kl 09:30 - 11:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Søn 20 Okt
kl 09:30 - 11:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Søn 20 Okt
kl 19:00 - 20:00
Ernst Borge
Bane 4 (hard court)  
Man 21 Okt
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Man 21 Okt
kl 15:30 - 18:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Man 21 Okt
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Man 21 Okt
kl 20:00 - 21:00
Ulvøya/Wathne
Bane 4 (hard court)  
Man 21 Okt
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
Bane 1 (hard court)  
Man 21 Okt
kl 21:00 - 22:00
Karl H. Bredvold
Bane 1 (hard court)  
Man 21 Okt
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
Bane 4 (hard court)  
Tir 22 Okt
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Tir 22 Okt
kl 15:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tir 22 Okt
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Tir 22 Okt
kl 19:00 - 20:00
Tore Heiberg
Bane 4 (hard court)  
Tir 22 Okt
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
Bane 1 (hard court)  
Tir 22 Okt
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
Bane 4 (hard court)  
Tir 22 Okt
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
Bane 1 (hard court)  
Ons 23 Okt
kl 14:30 - 19:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Ons 23 Okt
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Ons 23 Okt
kl 17:00 - 18:00
Steinar Aasen
Bane 4 (hard court)  
Ons 23 Okt
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
Bane 4 (hard court)  
Ons 23 Okt
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
Bane 1 (hard court)  
Ons 23 Okt
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya Tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Ons 23 Okt
kl 20:00 - 21:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Ons 23 Okt
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
Bane 4 (hard court)  
Ons 23 Okt
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
Bane 1 (hard court)  
Tor 24 Okt
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
Bane 4 (hard court)  
Tor 24 Okt
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
Bane 1 (hard court)  
Tor 24 Okt
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Tor 24 Okt
kl 16:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tor 24 Okt
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya Tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Tor 24 Okt
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
Bane 4 (hard court)  
Tor 24 Okt
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
Bane 1 (hard court)  
Tor 24 Okt
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
Bane 1 (hard court)  
Tor 24 Okt
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
Bane 4 (hard court)  
Fre 25 Okt
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
Bane 1 (hard court)  
Fre 25 Okt
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Fre 25 Okt
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya Tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Søn 27 Okt
kl 09:30 - 11:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Søn 27 Okt
kl 09:30 - 11:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Søn 27 Okt
kl 19:00 - 20:00
Ernst Borge
Bane 4 (hard court)  
Man 28 Okt
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Man 28 Okt
kl 15:30 - 18:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Man 28 Okt
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Man 28 Okt
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
Bane 1 (hard court)  
Man 28 Okt
kl 20:00 - 21:00
Ulvøya/Wathne
Bane 4 (hard court)  
Man 28 Okt
kl 21:00 - 22:00
Karl H. Bredvold
Bane 1 (hard court)  
Man 28 Okt
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
Bane 4 (hard court)  
Man 28 Okt
kl 22:00 - 23:00
1 time - Kim Huynh
Bane 1 (hard court)  
Tir 29 Okt
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Tir 29 Okt
kl 15:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tir 29 Okt
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Tir 29 Okt
kl 19:00 - 20:00
Tore Heiberg
Bane 4 (hard court)  
Tir 29 Okt
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
Bane 1 (hard court)  
Tir 29 Okt
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
Bane 4 (hard court)  
Tir 29 Okt
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
Bane 1 (hard court)  
Ons 30 Okt
kl 14:30 - 19:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Ons 30 Okt
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Ons 30 Okt
kl 17:00 - 18:00
Steinar Aasen
Bane 4 (hard court)  
Ons 30 Okt
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
Bane 4 (hard court)  
Ons 30 Okt
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
Bane 1 (hard court)  
Ons 30 Okt
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya Tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Ons 30 Okt
kl 20:00 - 21:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Ons 30 Okt
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
Bane 4 (hard court)  
Ons 30 Okt
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
Bane 1 (hard court)  
Tor 31 Okt
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
Bane 1 (hard court)  
Tor 31 Okt
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
Bane 4 (hard court)  
Tor 31 Okt
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Tor 31 Okt
kl 16:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tor 31 Okt
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya Tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Tor 31 Okt
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
Bane 4 (hard court)  
Tor 31 Okt
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
Bane 1 (hard court)  
Tor 31 Okt
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
Bane 1 (hard court)  
Tor 31 Okt
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
Bane 4 (hard court)  
Fre 1 Nov
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
Bane 1 (hard court)  
Fre 1 Nov
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Fre 1 Nov
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya Tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Søn 3 Nov
kl 09:30 - 11:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Søn 3 Nov
kl 09:30 - 11:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Søn 3 Nov
kl 19:00 - 20:00
Ernst Borge
Bane 4 (hard court)  
Man 4 Nov
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Man 4 Nov
kl 15:30 - 18:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Man 4 Nov
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Man 4 Nov
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
Bane 1 (hard court)  
Man 4 Nov
kl 20:00 - 21:00
Ulvøya/Wathne
Bane 4 (hard court)  
Man 4 Nov
kl 21:00 - 22:00
Karl H. Bredvold
Bane 1 (hard court)  
Man 4 Nov
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
Bane 4 (hard court)  
Tir 5 Nov
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Tir 5 Nov
kl 15:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tir 5 Nov
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Tir 5 Nov
kl 19:00 - 20:00
Tore Heiberg
Bane 4 (hard court)  
Tir 5 Nov
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
Bane 4 (hard court)  
Tir 5 Nov
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
Bane 1 (hard court)  
Tir 5 Nov
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
Bane 1 (hard court)  
Ons 6 Nov
kl 14:30 - 19:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Ons 6 Nov
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Ons 6 Nov
kl 17:00 - 18:00
Steinar Aasen
Bane 4 (hard court)  
Ons 6 Nov
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
Bane 4 (hard court)  
Ons 6 Nov
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya Tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Ons 6 Nov
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
Bane 1 (hard court)  
Ons 6 Nov
kl 20:00 - 21:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Ons 6 Nov
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
Bane 4 (hard court)  
Ons 6 Nov
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
Bane 1 (hard court)  
Tor 7 Nov
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
Bane 1 (hard court)  
Tor 7 Nov
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
Bane 4 (hard court)  
Tor 7 Nov
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Tor 7 Nov
kl 16:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tor 7 Nov
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya Tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Tor 7 Nov
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
Bane 4 (hard court)  
Tor 7 Nov
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
Bane 1 (hard court)  
Tor 7 Nov
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
Bane 4 (hard court)  
Tor 7 Nov
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
Bane 1 (hard court)  
Fre 8 Nov
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
Bane 1 (hard court)  
Fre 8 Nov
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Fre 8 Nov
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya Tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Søn 10 Nov
kl 09:30 - 11:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Søn 10 Nov
kl 09:30 - 11:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Søn 10 Nov
kl 19:00 - 20:00
Ernst Borge
Bane 4 (hard court)  
Man 11 Nov
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Man 11 Nov
kl 15:30 - 18:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Man 11 Nov
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Man 11 Nov
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
Bane 1 (hard court)  
Man 11 Nov
kl 20:00 - 21:00
Ulvøya/Wathne
Bane 4 (hard court)  
Man 11 Nov
kl 21:00 - 22:00
Karl H. Bredvold
Bane 1 (hard court)  
Man 11 Nov
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
Bane 4 (hard court)  
Tir 12 Nov
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Tir 12 Nov
kl 15:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tir 12 Nov
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Tir 12 Nov
kl 19:00 - 20:00
Tore Heiberg
Bane 4 (hard court)  
Tir 12 Nov
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
Bane 4 (hard court)  
Tir 12 Nov
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
Bane 1 (hard court)  
Tir 12 Nov
kl 21:00 - 22:00
Reidar Lund
Bane 1 (hard court)  
Ons 13 Nov
kl 14:30 - 19:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Ons 13 Nov
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Ons 13 Nov
kl 17:00 - 18:00
Steinar Aasen
Bane 4 (hard court)  
Ons 13 Nov
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
Bane 4 (hard court)  
Ons 13 Nov
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya Tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Ons 13 Nov
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
Bane 1 (hard court)  
Ons 13 Nov
kl 20:00 - 21:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Ons 13 Nov
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
Bane 4 (hard court)  
Ons 13 Nov
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
Bane 1 (hard court)  
Tor 14 Nov
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
Bane 4 (hard court)  
Tor 14 Nov
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
Bane 1 (hard court)  
Tor 14 Nov
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Tor 14 Nov
kl 16:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tor 14 Nov
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya Tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Tor 14 Nov
kl 20:00 - 21:00
Pål Høyås
Bane 4 (hard court)  
Tor 14 Nov
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
Bane 1 (hard court)  
Tor 14 Nov
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
Bane 1 (hard court)  
Tor 14 Nov
kl 21:00 - 22:00
Tomas Spence
Bane 4 (hard court)  
Fre 15 Nov
kl 06:30 - 08:00
Tennismorgen
Bane 1 (hard court)  
Fre 15 Nov
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Fre 15 Nov
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya Tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Søn 17 Nov
kl 09:30 - 11:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Søn 17 Nov
kl 09:30 - 11:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Søn 17 Nov
kl 19:00 - 20:00
Ernst Borge
Bane 4 (hard court)  
Man 18 Nov
kl 14:30 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Man 18 Nov
kl 15:30 - 18:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Man 18 Nov
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Man 18 Nov
kl 20:00 - 21:00
Marius Damsleth
Bane 1 (hard court)  
Man 18 Nov
kl 20:00 - 21:00
Ulvøya/Wathne
Bane 4 (hard court)  
Man 18 Nov
kl 21:00 - 22:00
Karl H. Bredvold
Bane 1 (hard court)  
Man 18 Nov
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
Bane 4 (hard court)  
Tir 19 Nov
kl 15:00 - 17:00
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
Tir 19 Nov
kl 15:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
Tir 19 Nov
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya tennisklubb
Bane 4 (hard court)  
Tir 19 Nov
kl 19:00 - 20:00
Tore Heiberg
Bane 4 (hard court)  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tir 7 Mai
kl 20:00 - 21:00
1 time - Reidar
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 19:00 - 20:00
1 time - Robert
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 19:00 - 20:00
1 time - Kristine Ødegård
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 18:00 - 19:00
1 time - Dag Eikeri
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 16:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 16:00 - 17:00
1 time - Alexander Skari
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 15:00 - 16:00
1 time - Jacob
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Tir 7 Mai
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 20:00 - 21:00
1 time - Mona Wold
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 20:00 - 21:00
1 time - Cecilie Sogn Nergård
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 20:00 - 21:00
1 time - eilif harloff
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 19:00 - 20:00
1 time - Cecilie Sogn Nergård
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 19:00 - 20:00
1 time - Mona Wold
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 18:00 - 19:00
1 time - Mona Wold
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 16:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 10:00 - 12:00
Jente aktiv treningscamp
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Man 6 Mai
kl 10:00 - 12:00
Jente aktiv treningscamp
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 19:00 - 20:00
1 time - Edgar Bruun
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 18:00 - 19:00
1 time - Jacob
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 17:00 - 18:00
1 time - Alexander Skari
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 16:00 - 17:00
1 time - Knut Harald Resen-Fellie
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 14:00 - 16:00
Jente aktiv treningscamp
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 14:00 - 16:00
Jente aktiv treningscamp
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 11:00 - 13:00
Familietrening
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 10:00 - 12:00
Jente aktiv treningscamp
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 10:00 - 12:00
Jente aktiv treningscamp
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 10:00 - 11:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 09:00 - 10:00
1 time - Cecilie Sogn Nergård
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 09:00 - 10:00
1 time - Mona Wold
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 08:00 - 09:00
1 time - Cecilie Sogn Nergård
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn 5 Mai
kl 08:00 - 09:00
1 time - Mona Wold
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 17:00 - 18:00
1 time - Lagtrening 1.laget
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 17:00 - 18:00
1 time - Lagtrening 1.laget
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 16:00 - 17:00
1 time - Lagtrening 1.laget
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 16:00 - 17:00
1 time - Lagtrening 1.laget
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 15:00 - 16:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 14:00 - 16:00
Jente aktiv treningscamp
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 14:00 - 16:00
Jente aktiv treningscamp
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 14:00 - 15:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 13:00 - 14:00
1 time - Sophie Toyer
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 13:00 - 14:00
1 time - Line Børseth
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 12:00 - 13:00
1 time - Celin Myhre
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 12:00 - 13:00
1 time - Line Børseth
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 12:00 - 13:00
1 time - Sophie Toyer
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 10:00 - 12:00
Jente aktiv treningscamp
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 10:00 - 12:00
Jente aktiv treningscamp
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 09:00 - 10:00
1 time - Andreas van den Heuvel
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Lør 4 Mai
kl 09:00 - 10:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Fre 3 Mai
kl 20:00 - 21:00
1 time - Kim Huynh
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre 3 Mai
kl 19:00 - 20:00
1 time - Edgar Bruun
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Fre 3 Mai
kl 16:00 - 17:00
1 time - Johannes
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre 3 Mai
kl 15:30 - 17:30
Jente aktiv treningscamp
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Fre 3 Mai
kl 15:30 - 17:30
Jente aktiv treningscamp
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Fre 3 Mai
kl 15:00 - 16:00
Jørgen
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Fre 3 Mai
kl 14:00 - 16:30
Tennisskolen
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Fre 3 Mai
kl 11:00 - 13:00
Jente aktiv treningscamp
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Fre 3 Mai
kl 11:00 - 13:00
Jente aktiv treningscamp
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 20:00 - 21:00
1 time - Reidar
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 20:00 - 21:00
1 time - Reidar
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 17:00 - 18:00
1 time - Reidar
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 16:30 - 18:30
Jente aktiv treningscamp
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 16:30 - 18:30
Jente aktiv treningscamp
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 14:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 11:00 - 13:00
Jente aktiv treningscamp
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Tor 2 Mai
kl 11:00 - 13:00
Jente aktiv treningscamp
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 19:00 - 20:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 18:00 - 19:00
1 time - Kristine Ødegård
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 17:00 - 18:00
1 time - Æli Nick
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 15:00 - 17:00
Jente aktiv treningscamp
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 15:00 - 17:00
Jente aktiv treningscamp
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 14:00 - 15:00
1 time - Marie Dettbarn
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 14:00 - 15:00
1 time - Æli Nick
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 13:00 - 14:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 13:00 - 14:00
1 time - Andreas van den Heuvel
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 13:00 - 14:00
1 time - Lasse Ødegård
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 13:00 - 14:00
1 time - Alexander Skari
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 12:00 - 13:00
1 time - Theo
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 12:00 - 13:00
1 time - eilif harloff
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 12:00 - 13:00
1 time - Robert
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 11:00 - 12:00
1 time - Kristine Ødegård
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 11:00 - 12:00
1 time - Aktiv jente
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 10:00 - 11:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 10:00 - 11:00
1 time - Rune Damm
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 09:30 - 11:30
Jente aktiv treningscamp
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 09:30 - 11:30
Jente aktiv treningscamp
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 09:00 - 10:00
1 time - Cecilie Sogn Nergård
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 09:00 - 10:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 08:00 - 09:00
1 time - Mona Wold
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Ons 1 Mai
kl 08:00 - 09:00
1 time - Cecilie Sogn Nergård
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Edgar Bruun
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Hannah Møller Damm
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Reidar
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Andreas van den Heuvel
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 16:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Theo
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 30 Apr
kl 13:00 - 14:00
1 time - Æli Nick
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Cecilie Sogn Nergård
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Lasse Ødegård
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Peder mittet
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Lasse Ødegård
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Guttorm Husveg
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 16:00 - 19:00
Tennisskolen
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 14:00 - 20:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 29 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Æli Nick
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 21:00 - 22:00
Ernst Borge
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Cecilie Sogn Nergård
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 14:00 - 15:00
1 time - Reidar
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 11:00 - 13:00
Søndagstrening
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Edgar Bruun
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Sophie Toyer
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 11:00 - 13:00
Familietrening
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 09:00 - 11:00
Lag 2 trening
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 28 Apr
kl 09:00 - 11:00
Lag 2 trening
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør 27 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Martin Wettre
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør 27 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Lasse Ødegård
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Lør 27 Apr
kl 17:00 - 18:00
1 time - Jørgen Karthum Hansen
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Lør 27 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Jørgen Karthum Hansen
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Lør 27 Apr
kl 14:00 - 15:00
1 time - Edgar Bruun
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Lør 27 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Lucas Toyer
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Lør 27 Apr
kl 09:00 - 10:00
1 time - Alexander Skari
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre 26 Apr
kl 20:00 - 21:00
1 time - Kim Huynh
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre 26 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Tore heiberg
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre 26 Apr
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre 26 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Johannes
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre 26 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Alexander Skari
Bane 2 (grus)  
  Les mer  
Fre 26 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Theo
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Fre 26 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Jørgen Karthum Hansen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 21:00 - 22:00
Thomas Spence
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 20:00 - 21:00
Ulvøya
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 19:00 - 20:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 19:00 - 20:00
Ulvøya
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 18:00 - 19:00
Ulvøya
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 14:00 - 18:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 25 Apr
kl 14:00 - 19:00
Tennisskole
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 20:00 - 21:00
Tore Heiberg
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 18:00 - 19:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 17:00 - 18:00
Steinar Aasen
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 14:00 - 17:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 24 Apr
kl 14:00 - 18:00
Tennisskole
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 23 Apr
kl 19:00 - 20:00
1 time - Edgar Bruun
Bane 3 (grus)  
  Les mer  
Man 22 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Lars Pfister
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 22 Apr
kl 16:00 - 17:00
1 time - Rebecca Husveg
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 22 Apr
kl 15:00 - 16:00
1 time - Rebecca Husveg
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 22 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Line Børseth
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 22 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 22 Apr
kl 11:00 - 12:00
1 time - Line Børseth
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 21 Apr
kl 21:00 - 22:00
Ernst Borge
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 21 Apr
kl 18:00 - 19:00
1 time - Erling Andersson
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 21 Apr
kl 11:00 - 13:00
Søndagstrening
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 21 Apr
kl 11:00 - 13:00
Familietrening
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 21 Apr
kl 09:00 - 11:00
Lag 2 trening
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 21 Apr
kl 09:00 - 11:00
Lag 2 trening
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør 20 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Kim Huynh
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre 19 Apr
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre 19 Apr
kl 14:30 - 16:30
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 18 Apr
kl 21:00 - 22:00
Thomas Spence
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 18 Apr
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 18 Apr
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 18 Apr
kl 20:00 - 21:00
Ulvøya
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 18 Apr
kl 19:00 - 20:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 18 Apr
kl 19:00 - 20:00
Ulvøya
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 18 Apr
kl 18:00 - 19:00
Ulvøya
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 18 Apr
kl 14:00 - 18:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 18 Apr
kl 14:00 - 19:00
Tennisskole
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 18 Apr
kl 13:00 - 14:00
1 time - Lars Erling Pfister
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 18 Apr
kl 12:00 - 13:00
1 time - Lars Pfister
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 17 Apr
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 17 Apr
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 17 Apr
kl 20:00 - 21:00
Tore Heiberg
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 17 Apr
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 17 Apr
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 17 Apr
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 17 Apr
kl 18:00 - 19:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 17 Apr
kl 17:00 - 18:00
Steinar Aasen
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 17 Apr
kl 14:00 - 17:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 17 Apr
kl 14:00 - 18:00
Tennisskole
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 17 Apr
kl 10:00 - 11:00
1 time - Celin Myhre
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 17 Apr
kl 09:00 - 10:00
1 time - Celin Myhre
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 16 Apr
kl 21:00 - 22:00
Gunnar og Marius
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 16 Apr
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 16 Apr
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tir 16 Apr
kl 19:00 - 20:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tir 16 Apr
kl 19:00 - 20:00
Reidar Lund
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 16 Apr
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tir 16 Apr
kl 14:00 - 19:00
Tennisskole
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 16 Apr
kl 14:00 - 17:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline