Ukeplan

Denne ukeplanen viser oversikt over faste aktiviteter som er planlagt på banene våre.
Den er bygd opp slik at dersom det ikke står noe oppført i kalenderen på et tidspunkt, så er alle banene ledige. Ligger det inne en oppføring, betyr det at én av banene er opptatt. Dersom det er to oppføringer, er to av banene opptatt osv.

Hard court-banene er markert med blått i kalenderen, mens grusbanene har en rødaktig farge. 

Eksempel:

Her er begge banene opptatt fra 14 til kl 17.
Begge banene er ledige fra 17-18.
Én bane er ledig 18-19
Begge banene er opptatt fra 19-20

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Lør 17 Aug
kl 10:00 - 11:00
1 time - Peder mittet
Bane 2 (grus)  
Søn 18 Aug
kl 09:00 - 10:00
1 time - Kenneth Lamond
Bane 2 (grus)  
Søn 18 Aug
kl 10:00 - 11:00
1 time - Kenneth Lamond
Bane 2 (grus)  
Søn 18 Aug
kl 13:00 - 14:00
1 time - Jenteaktiv
Bane 2 (grus)  
Søn 18 Aug
kl 14:00 - 15:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 2 (grus)  
Lør 24 Aug
kl 11:00 - 18:00
Lagkamp: Ljan 1
Bane 2 (grus)  
Lør 24 Aug
kl 12:00 - 18:00
Lagkamp: Ljan 1
Bane 3 (grus)  
Søn 25 Aug
kl 11:30 - 17:00
Lagkamp: Ljan damer
Bane 3 (grus)  
Søn 25 Aug
kl 11:30 - 17:00
Lagkamp: Ljan damer
Bane 2 (grus)  
Søn 25 Aug
kl 13:00 - 17:00
Lagkamp: Ljan damer
Bane 1 (hard court)  
Søn 25 Aug
kl 13:00 - 17:00
Lagkamp: Ljan damer
Bane 4 (hard court)  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Man 11 Mar
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 11 Mar
kl 20:00 - 21:00
Ulvøya (wathne)
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 11 Mar
kl 20:00 - 21:00
Mona Wold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 11 Mar
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 11 Mar
kl 16:00 - 20:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 11 Mar
kl 14:00 - 16:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 11 Mar
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 21:00 - 22:00
Ernst Borge
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 19:00 - 20:00
1 time - Kim Huynh
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 16:00 - 17:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 11:00 - 12:00
1 time - Lars Erling Pfister
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 11:00 - 13:00
Søndagstrening
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 11:00 - 13:00
Søndagstrening
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 09:00 - 11:00
Lag 2 trening
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 10 Mar
kl 09:00 - 11:00
Lag 2 trening
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør 9 Mar
kl 17:00 - 18:00
1 time - Sead Koljenovic
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør 9 Mar
kl 17:00 - 18:00
1 time - Alexander Skari
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør 9 Mar
kl 16:00 - 17:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør 9 Mar
kl 13:00 - 14:00
1 time - Tore heiberg
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør 9 Mar
kl 11:00 - 12:00
1 time - Peder mittet
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør 9 Mar
kl 11:00 - 12:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør 9 Mar
kl 10:00 - 11:00
1 time - Celin Myhre
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør 9 Mar
kl 10:00 - 11:00
1 time - Reidar
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør 9 Mar
kl 09:00 - 10:00
1 time - Line Børseth
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør 9 Mar
kl 09:00 - 10:00
1 time - Jacob
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Fre 8 Mar
kl 18:00 - 19:00
1 time - Line Børswth
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Fre 8 Mar
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre 8 Mar
kl 16:00 - 17:00
1 time - Alexander Skari
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Fre 8 Mar
kl 15:00 - 16:00
1 time - Jørgen Karthum Hansen
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Fre 8 Mar
kl 14:30 - 16:30
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre 8 Mar
kl 14:00 - 15:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 7 Mar
kl 22:00 - 23:00
1 time - Lasse Ødegård
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 7 Mar
kl 22:00 - 23:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 7 Mar
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 7 Mar
kl 21:00 - 22:00
Thomas Spence
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 7 Mar
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 7 Mar
kl 20:00 - 21:00
Ulvøya
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 7 Mar
kl 19:00 - 20:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 7 Mar
kl 19:00 - 20:00
Ulvøya
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 7 Mar
kl 18:00 - 19:00
Ulvøya
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 7 Mar
kl 14:00 - 19:00
Tennisskole
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 7 Mar
kl 14:00 - 18:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 6 Mar
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 6 Mar
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 6 Mar
kl 20:00 - 21:00
Tore Heiberg
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 6 Mar
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 6 Mar
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 6 Mar
kl 18:00 - 19:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 6 Mar
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 6 Mar
kl 17:00 - 18:00
Steinar Aasen
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 6 Mar
kl 14:00 - 17:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 6 Mar
kl 14:00 - 18:00
Tennisskole
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 5 Mar
kl 22:00 - 23:00
1 time - Lagtrening 1.lag
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 5 Mar
kl 21:00 - 22:00
Gunnar og Marius
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 5 Mar
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tir 5 Mar
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 5 Mar
kl 19:00 - 20:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tir 5 Mar
kl 19:00 - 20:00
Reidar Lund
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 5 Mar
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tir 5 Mar
kl 14:00 - 19:00
Tennisskole
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 5 Mar
kl 14:00 - 17:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 4 Mar
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 4 Mar
kl 21:00 - 22:00
Karl H Bredvold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 4 Mar
kl 20:00 - 21:00
Ulvøya (wathne)
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 4 Mar
kl 20:00 - 21:00
Mona Wold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 4 Mar
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 4 Mar
kl 16:00 - 20:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 4 Mar
kl 14:00 - 16:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 4 Mar
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 21:00 - 22:00
Ernst Borge
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 19:00 - 20:00
1 time - Jarle Kvalsund
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 19:00 - 20:00
1 time - Kim Huynh
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 18:00 - 19:00
1 time - Erling Andersson
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 18:00 - 19:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 17:00 - 18:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 17:00 - 18:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 16:00 - 17:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 16:00 - 17:00
1 time - Jarle Kvalsund
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 14:00 - 15:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 13:00 - 14:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 11:00 - 13:00
Søndagstrening
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 11:00 - 13:00
Søndagstrening
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 09:00 - 11:00
Lag 2 trening
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 3 Mar
kl 09:00 - 11:00
Lag 2 trening
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 19:00 - 20:00
1 time - Erling Andersson
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 16:00 - 17:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 16:00 - 17:00
1 time - Jacob
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 15:00 - 16:00
1 time - Alexander Skari
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 13:00 - 14:00
1 time - Line Børseth
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 13:00 - 14:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør 2 Mar
kl 12:00 - 13:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre 1 Mar
kl 20:00 - 21:00
1 time - Kim Huynh
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre 1 Mar
kl 19:00 - 20:00
1 time - Jarle Kvalsund
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Fre 1 Mar
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre 1 Mar
kl 16:00 - 17:00
1 time - Sead Koljenovic
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Fre 1 Mar
kl 15:00 - 16:00
1 time - Jørgen Karthum Hansen
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Fre 1 Mar
kl 14:30 - 16:30
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre 1 Mar
kl 14:00 - 15:00
1 time - Lars Erling Pfister
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 28 Feb
kl 22:00 - 23:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 28 Feb
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 28 Feb
kl 21:00 - 22:00
Thomas Spence
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 28 Feb
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 28 Feb
kl 20:00 - 21:00
Ulvøya
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 28 Feb
kl 19:00 - 20:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 28 Feb
kl 19:00 - 20:00
Ulvøya
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 28 Feb
kl 18:00 - 19:00
Ulvøya
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 28 Feb
kl 14:00 - 19:00
Tennisskole
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 28 Feb
kl 14:00 - 18:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 27 Feb
kl 22:00 - 23:00
1 time - Lasse Ødegård
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 27 Feb
kl 22:00 - 23:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 27 Feb
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 27 Feb
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 27 Feb
kl 20:00 - 21:00
Tore Heiberg
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 27 Feb
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 27 Feb
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 27 Feb
kl 18:00 - 19:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 27 Feb
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 27 Feb
kl 17:00 - 18:00
Steinar Aasen
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 27 Feb
kl 14:00 - 17:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 27 Feb
kl 14:00 - 18:00
Tennisskole
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 22:00 - 23:00
1 time - Lagtrening 1.laget
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 21:00 - 22:00
Gunnar og Marius
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 19:00 - 20:00
Reidar Lund
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 19:00 - 20:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 14:00 - 19:00
Tennisskole
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 26 Feb
kl 14:00 - 17:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 25 Feb
kl 22:00 - 23:00
1 time - Lagtrening Eddie/Theo
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 25 Feb
kl 21:00 - 22:00
Karl H Bredvold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 25 Feb
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 25 Feb
kl 20:00 - 21:00
Mona Wold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 25 Feb
kl 20:00 - 21:00
Ulvøya (wathne)
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 25 Feb
kl 16:00 - 20:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 25 Feb
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 25 Feb
kl 14:00 - 16:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 22:00 - 23:00
1 time - Andreas van den Heuvel
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 21:00 - 22:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 21:00 - 22:00
Ernst Borge
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 20:00 - 21:00
1 time - Martin Wettre
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 19:00 - 20:00
1 time - Kim Huynh
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 19:00 - 20:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 18:00 - 19:00
1 time - Sead Koljenovic
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 18:00 - 19:00
1 time - Gunnar Birkevold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 17:00 - 18:00
1 time - Erling Andersson
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 17:00 - 18:00
1 time - Sead Koljenovic
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 16:00 - 17:00
1 time - Rebecca Husveg
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 15:00 - 16:00
1 time - Rebecca Husveg
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 11:00 - 13:00
Søndagstrening
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 11:00 - 13:00
Søndagstrening
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 09:00 - 11:00
Lag 2 trening
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 24 Feb
kl 09:00 - 11:00
Lag 2 trening
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Lør 23 Feb
kl 18:00 - 19:00
1 time - Erling Andersson
Bane 1 (hard court)  
Blått kort Ljan Tennisklubb   Les mer  
Lør 23 Feb
kl 15:00 - 16:00
1 time - Tor Henrik Kronen Sømme
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Lør 23 Feb
kl 10:00 - 11:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre 22 Feb
kl 18:00 - 19:00
1 time - Sead Koljenovic
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre 22 Feb
kl 17:00 - 18:00
Ulvøya
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Fre 22 Feb
kl 14:30 - 16:30
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 21 Feb
kl 21:00 - 22:00
Morten Barås Bye
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 21 Feb
kl 21:00 - 22:00
Thomas Spence
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 21 Feb
kl 20:00 - 21:00
Karl Erik Hagen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 21 Feb
kl 20:00 - 21:00
Ulvøya
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 21 Feb
kl 19:00 - 20:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 21 Feb
kl 19:00 - 20:00
Ulvøya
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 21 Feb
kl 18:00 - 19:00
Ulvøya
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tor 21 Feb
kl 14:00 - 19:00
Tennisskole
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tor 21 Feb
kl 14:00 - 18:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 20 Feb
kl 22:00 - 23:00
1 time - Karl Henrik Bredvold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 20 Feb
kl 21:00 - 22:00
Torstein Jystad
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 20 Feb
kl 21:00 - 22:00
Lasse Ødegård
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 20 Feb
kl 20:00 - 21:00
Tore Heiberg
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 20 Feb
kl 19:00 - 20:00
Ørnulf Daler
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 20 Feb
kl 19:00 - 21:00
Ulvøya
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 20 Feb
kl 18:00 - 19:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 20 Feb
kl 18:00 - 19:00
Hall Torgersen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Ons 20 Feb
kl 17:00 - 18:00
Steinar Aasen
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 20 Feb
kl 14:00 - 17:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Ons 20 Feb
kl 14:00 - 18:00
Tennisskole
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 19 Feb
kl 21:00 - 22:00
Gunnar og Marius
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 19 Feb
kl 20:00 - 22:00
Trond Stadheim
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tir 19 Feb
kl 20:00 - 21:00
Stein Bye
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 19 Feb
kl 19:00 - 20:00
Reidar Lund
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 19 Feb
kl 19:00 - 20:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tir 19 Feb
kl 17:00 - 19:00
Ulvøya
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tir 19 Feb
kl 14:00 - 19:00
Tennisskole
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Tir 19 Feb
kl 14:00 - 17:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Tir 19 Feb
kl 12:00 - 13:00
1 time - Celin Myhre
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 18 Feb
kl 21:00 - 22:00
Karl H Bredvold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 18 Feb
kl 21:00 - 22:00
Peder Mittet
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 18 Feb
kl 20:00 - 21:00
Mona Wold
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 18 Feb
kl 20:00 - 21:00
Ulvøya (wathne)
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 18 Feb
kl 18:00 - 20:00
Ulvøya
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 18 Feb
kl 16:00 - 20:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 18 Feb
kl 14:00 - 16:00
Tennisskole
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Man 18 Feb
kl 14:00 - 18:00
Tennisskolen
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Man 18 Feb
kl 13:00 - 14:00
1 time - Lars Pfister
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 17 Feb
kl 21:00 - 22:00
1 time - Lasse Ødegård
Bane 4 (hard court)  
  Les mer  
Søn 17 Feb
kl 21:00 - 22:00
Ernst Borge
Bane 1 (hard court)  
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline